ניתוחים משחזרים

הכירורגיה המשחזרת הינה חלק בלתי נפרד מעולם הכירורגיה הפלסטית. ד"ר וולף מתמחה בניתוחים רפואיים-משחזרים, ואף ביצע תת התמחות בכירורגיה משחזרת מיקרווסקולרית בבית החולים המוביל בעולם בתחום הסרטן ע"ש MD Anderson אשר בטקסס, ארה"ב. במהלך תקופת השתלמותו בארה"ב, ד"ר וולף צבר ידע וניסיון בשחזורים מורכבים לאחר כריתות של גידולי שד ממאירים, גידולי ראש וצוואר, שחזורי בטן, גפיים תחתונות ועוד. בתקופה זו צבר ניסיון בטכניקות החדישות והמתקדמות ביותר בתחום, ועסק במחקר אקדמי המתמקד בטכניקות להפחתת כאב אצל מטופלות העוברות ניתוחי שד משחזרים.

פנו לתיאום פגישת ייעוץ

ד"ר וולף ישמח להזמינך לפגישה ראשונית על מנת לייעץ על הטיפולים האפשריים עבורך, ולענות על כלל שאלותיך בנושא. פנו לתיאום פגישת ייעוץ בקליניקה של דוקטור וולף הממוקמת ברמת גן, כדי להעמיק ולהבין את כל פרטי ההליך הרפואי הרלוונטי.

אודות ד"ר וולף

ד"ר וולף הינו רופא בכיר במרכז הרפואי "אסף הרופא", שם הוא מבצע ניתוחים פלסטיים שונים ומגוונים. ניתוח פלסטי מוצלח הוא תהליך המחייב רופא מיומן וקשוב, המסוגל לספק למטופל מענה ומותאם אישית. כאשר מדובר בתחום של שחזורים רפואיים – נדרש גם ידע אנטומי רחב וניסיון בשימוש של טכניקות חדשניות המאפשרות תוצאה בטוחה, מדוייקת ואיכותית.

דוקטור עומר וולף סיים את לימודיו בכירורגיה פלסטית ואסתטית בבית הספר לרפואה של אוניברסיטת תל אביב, ומעבר לתואר של כירורגיה פלסטית ואסתטית הוא ביצע התמחות בתחום של כירורגיה משחזרת מיקרווסקולרית בבית חולים מהמובילים בתחום של שחזורים רפואיים לאחר מחלת הסרטן, MD Anderson שנמצא בטקסס, ארה"ב.