המלצה על  ניתוח מתיחת בטן – אסתהר

"בסופו של דבר אני לא מצליחה להבין למה אומרים שההחלמה מהניתוח הזה כואבת. לא כאב לי לשנייה, אבל זה כנראה קשור לד"ר וולף.
אחרי שני ניתוחים קיסריים נשארה לי בטן בולטת, שהייתי משוכנעת שהיא שומן, למרות שאני שוקלת בסך הכל 65 קילו. ניסיתי דיאטות וספורט וכלום לא עזר והבטן המשיכה להציק לי. חברה טובה עברה ניתוח חזה אצל ד"ר וולף, ותוך כדי שיחה איתו היא הבינה שהיא צריכה גם ניתוח בטן. אחרי שהיא עברה את הניתוח, ראיתי אותה מקבלת בחזרה את הדימוי העצמי החיובי שלה ואת הזוגיות שלה במתנה, ואני החלטתי לבדוק את זה גם.
בשיחת הייעוץ ד"ר וולף הסביר לי שלא מדובר בשומן אלא בשרירי הבטן שלי שנפגעו כתוצאה מהניתוחים הקיסריים ושאין דרך להוריד את הבטן מלבד ניתוח. אם זה מה שיהפוך את הבטן שלי חזרה ליפה, אני מוכנה. 

בעיני ד"ר וולף הוא אמן. אין לי מילה אחרת. התקשורת הבינאישית שלו פשוט נפלאה והוא מקצוען. אמן.  מהרגע הראשון הרגשתי שאני בידיים טובות, עד כדי כך שלא היה לי צורך לשאול שום שאלה. פשוט סמכתי עליו. הרגשתי במקום טוב ובטוח ורק רציתי לעבור כבר את הניתוח.
ד"ר וולף המליץ על עשרה ימי חופש ומנוחה אחרי הניתוח, וסיפורים ששמעתי דיברו על נשים שאינן יכולות לזוז במשך כמעט שבועיים. אחרי יומיים כבר קמתי מהמיטה ועשיתי דברים שבשגרה כי לא הרגשתי צורך לשכב במיטה. מבחינתי הניתוח עבר חלק – בלי כאבים, ושום דבר לא מציק בשום צורה. "

המלצה על  ניתוח מתיחת בטן – ר.ר

"מעבר לזה שאתה רופא מוכשר, אתה גם רופא עם נשמה וכל כך הרבה רוגע. מהשלב הראשון שידרת לי בטחון ומיד הרגשתי שאני בידיים הנכונות. יש לך ידיים מדהימות ואני מרוצה מאוד מהתוצאה. כולם מחמיאים לי ואני הכי מאושרת בעולם. תודה רבה לך, ד“ר וולף."
ר.ר

המלצה מאת גברת פ.ב.

לד"ר עומר וולף היקר,

אומרים שלא מספיק רק ללמוד רפואה, צריך את המשהו מעבר לזה…
אנושיות, אכפתיות עם לב זהב.

וזה בדיוק מה שהופך אותך לרופא מעולה!
מעבר להיותך רופא מקצועי ברמה גבוה, אתה תמיד עם יחס אישי ולבבי
הסרת מליבי את כל הפחדים והחששות, עם המון המון סבלנות והבנה.

ומעל הכל הידיעה שרופא אומן עם עדינות מופלאה טיפל בי,
עזרה לי להחלמה המהירה ולתוצאות מדהימות…. (אתה לא מבין כמה מחמאות 😉 )

תודה רבה רבה לך ד"ר וולף