TOP

מלנומה וגידולי עור

ד"ר וולף מתמחה בהסרת שומות, נגעי עור טרום-סרטניים או גידולי עור ממאירים מסוג מלנומה, סרטן תאי הבסיס (basal cell carcinoma) וסרטן תאי הקשקש (squamous cell carcinoma). גורמי הסיכון לפתח מלנומה וגידולי עור ממאירים הינם חשיפה לקרינת UV (המצויה בחשיפה לשמש), היסטוריה משפחתית, נטייה גנטית, ריבוי שומות ועוד.

גידולי העור מערבים לעתים קרובות אזורים חשופים לשמש הנראים לעין כגון: הפנים, הצוואר והקרקפת, ולעתים קיימים מספר נגעים. הבחירה בכירורג פלסטי מומחה להסרת גידולים מסוג זה מבטיחה שבנוסף להליך הרפואי יילקחו בחשבון גם שיקולים אסתטיים, ושיטות למזעור סיבוכים וצלקות.

ניתוח הסרת גידולי עור – אופן הביצוע

מדובר בניתוחים מצומצמים המתבצעים לרוב תחת הרדמה מקומית בלבד, כתלות באזור הנגוע בגוף, בגודל הגידול ועומק החדירה שלו לשכבות העור. במקרים מסוימים, ד"ר וולף יבקש כי תשלים מספר בדיקות נוספות לפני הניתוח. במקרים מסוימים של גידולים באזורים בעייתיים לניתוח או בגידולים גדולים באופן יחסי, יתכן וד"ר וולף ימליץ לך על טיפולים משלימים, מקדימים או חלופיים, כגון טיפול תרופתי, הקרנות ועוד שיטות המסייעות למזער את התחלואה הנלווית ולהביא לניתוח סופי מצומצם יותר.

פנו לתיאום פגישת ייעוץ

דוקטור עומר וולף ישמח לפגוש אתכם בקליניקה שלו ברמת החייל תל אביב, כדי לענות על כל שאלה שיש לכם בנושא ניתוח הסרת גידולי עור והתאמת טיפולי אסתטיקה רפואית עבור מלנומה וגידולי עור בהתאמה אישית למצבכם הספציפי. את/ה מוזמנ/ת למרפאתנו לבדיקה ראשונית והחלטה על הטיפול המועדף עבורך.

המלצות נשים שטופלו ע"י ד"ר עומר וולף

שרה סנר:

"שהגעתי לדר וולף גיליתי שמעבר לידיים של אמן יש לו גם לב ענק ונשמה מיוחדת! נתן לי את ההרגשה שאין מחסום בין רופא לפציינט, הנוכחות שלו נתנה לי אמון טוטלי והרגשה נעימה ! הדרך עוד ארוכה תודה לכל הצוות המקסים שמקבלות באירוח לבבי ונותנות הרגשת ביטחון ואמונה! מרסי בוקו!"
 

למעבר לכל ההמלצות לחצו כאן

תמר וקנין:

"מהרגע הראשון שבאתי לעומר הרגשתי שונה משאר המנתחים היחס היה אישי ואכפתי דר וולף עדין עם חיוך מקסים נותן הרגשה של ביטחון , אמפטיה גם לאחר הניתוח הצוות היה מקסים ובשר בכל יום איך תהליך ההחלמה עובר ואם הכל בסדר הרופא אפילו נתן את מספרו האישי שלא קרה לי בעבר על מנת שיוכל לענות על כל שאלותיי בזמינות מלאה , בתחילה הייתי סקפטית אך התוצאה עלתה כל הציפיות ! יישר כח לד״ר עומר וולף והעוזרות שלו ליבי ודיקלה."

הנה דוגמא קטנה להמלצות מבנות שטופלו ע"י ד"ר עומר וולף –

ליאת מספרת: הייעוץ האחרון היה אצל ד"ר עומר וולף.. אין לי מילים לתאר את התחושות שלי, ידעתי במקום שהוא זה שיהיה המנתח שלי.
אליס: מיד ראיתי שהוא אוהב את מה שהוא עושה והכוונה שלו להוציא אותי תחת ידיו הכי מרוצה שיש.
קארין:אני מאודדד רוצה לפרגן !!! אני אמנם רק חודש אחרי, אבל אני פשוט מרוצה כבר עכשיו ברמה שלא חשבתי אפילו בחלומות…

בלחיצה כאן עוברים לכל ההמלצות

נגן וידאו

שחזורי עור – הסרת מלנומה וגידולי עור

כירורגיה משחזרת היא חלק בלתי נפרד מכירורגיה פלסטית, בפרט כאשר מדובר במקרה של ניתוחים פלסטיים מסוג שחזורי עור להסרת מלנומה וגידולי עור שונים. המצב הרפואי שבעקבותיו הופיעו נגעי עור וגידולים, הוא פרמטר שנדרשת לו התייחסות והבנה מעמיקה כדי לבצע הליך של ניתוח פלסטי לשינוי והשפעה חיצונית-קוסמטית. הפן הכירורגי מתייחס לכל הנושא הרפואי כדי לבצע שחזור מוצלח של העור תוך כדי הסרת גידולים ונגעי עור, בעוד שהפן הפלסטי מתייחס לנושא האסתטי ולמראה העור לאחר השלמת ההליך.

דוקטור וולף

ד"ר וולף מתמחה בביצוע ניתוחים משחזרים והוא בעל ידע נרחב וניסיון רב בתחום של כירורגיה משחזרת מיקרווסקולרית. כבר בתקופת שירותו הצבאי, דוקטור וולף סיים בהצטיינות קורס קציני רפואה ושירת בתור רופא קרבי ביחידות מבצעיות. במהלך מלחמת לבנון השנייה ד"ר וולף זכה לאות הוקרה על טיפולו בפצועים תחת אש, והחשיפה לפצועי לחימה ולהתמודדותם עם מצב פיזי ונפשי מורכב כתוצאה מהפציעה, גרמו לדוקטור וולף לתחושת שליחות בעת התמחותו ועיסוקו בכירורגיה פלסטית משחזרת.

כיום ד"ר וולף הוא רופא בכיר בבית הרפואה "אסף הרופא", לאחר שקיבל תואר מומחה כירורגיה פלסטית ואסתטית מאוניברסיטת תל אביב, ועשה השתלמות בארצות הברית, בבית הרפואה ע"ש MD Anderson שנמצא בטקסס ונחשב למוביל בתחום הסרטן, שם צבר ניסיון בניתוחים משחזרים מורכבים כגון : שחזור לאחר כריתת שד כתוצאה מגידול סרטני, ניתוחי שחזור ראש וצוואר, שחזורים כתוצאה מהופעת מלנומה ונגעי עור, שחזורי בטן וגפיים תחתונות, ועוד ניתוחים משחזרים מסוגים שונים.

תאמו פגישת ייעוץ ראשונית

על מנת שתוכלו להבין את מגוון הטיפולים האפשריים שמתאימים למצבכם הרפואי, תאמו פגישת ייעוץ ראשונית עם דוקטור וולף בקליניקה ברמת החייל תל אביב, שם תוכלו לקבל מענה מפורט לכל השאלות שיש לכם בנושא מלנומה וגידולי עור, בפן הרפואי כירורגי ובפן האסתטי של שחזור העור.

 

אשמח לקבל פרטים נוספים

כן, אשמח לקבוע