הרמת חזה

הליך של ניתוח הרמת חזה מומלץ במקרים של שדיים נפולים מאד, דבר טבעי שיכול להיגרם כתוצאה מכמה סיבות נפוצות מאוד – ירידה דרסטית במשקל, הידלדלות העור לנשים אחרי הריונות והנקה, או לנשים מבוגרות שגופן עבר תהליך טבעי של הזדקנות ועור הגוף איבד את האלסטיות שהייתה לו וכתוצאה מכך נגרם מצב של שדיים נפולות המצריכות טיפול פלסטי של הרמת חזה. נשים רבות עשויות להרגיש פגיעה בביטחון העצמי וחשש ללבוש בגדים הדוקים או בגד ים עקב מראה שד נפול, מקומט ו"זקן" יותר.

במידה ואת מרגישה כך, אך את לא בטוחה שטיפול של ניתוח פלסטי להרמת חזה הוא הדבר הנכון שמתאים עבורך לפתרון הבעיה, אנו ממליצים לך להגיע לפגישת ייעוץ ראשונית עם ד"ר וולף ולשמוע פרטים נוספים על אופן ביצוע ההליך ועל עוד מגוון פתרונות יצירתיים שהתחום של אסתטיקה רפואית מציע.

אופן הביצוע של ניתוח להרמת חזה

כאשר מדובר רק בביצוע הליך של ניתוח להרמת חזה בלבד, הניתוח מתבצע בהרדמה כללית ונמשך כשעתיים. במקרים של שדיים גדולים מאד, לרוב מומלץ לשלב ניתוח להרמת חזה יחד עם הליך פלסטי של הקטנת חזה. ניתוח פלסטי המשלב את שתי הפעולות הללו יכלול הסרה של חלק מהרקמה העודפת של השד, הליך פלסטי שבזכות הקטנת החזה יכול לאפשר מראה זקוף וצעיר הרבה יותר. ניתוח הרמת חזה המשלב גם פעולת הקטנת חזה, הוא ניתוח פלסטי מורכב יותר והוא נמשך כשלוש שעות.

זכרי – חשוב לקבל ייעוץ מקצועי

במקרה הפוך בו ישנם שדיים נפולים אך קטנים, התוצאה האסתטית הרצויה תתקבל על ידי שילוב ניתוח להרמת החזה יחד עם ניתוח הגדלת חזה באמצעות משתלי סיליקון. לצורך קבלת החלטה על סוג הניתוח שהכי מתאים עבורך, ד"ר וולף יבצע מספר מדידות וצילומים, ולאחר קבלת כל הממצאים והסבר מפורט על האופציות האפשריות תוכלי לקבל החלטה משותפת יחד עם דוקטור וולף לגבי סוג הניתוח המועדף.

בסופו של התהליך את צפויה ליהנות ממראה צעיר, אסתטי וטבעי, אשר בוודאי עשוי לתרום להרגשת הביטחון והנשיות. אנו כאן בכדי לענות לך על כלל השאלות בנושא.

צילומי לפני/אחרי של ניתוחים עשויים להכיל תכנים גרפיים.

כירורגיית שד

דוקטור וולף הינו רופא ומנתח פלסטי בעל ניסיון בסוגים רבים של ניתוחי שד, כגון : ניתוח הרמת חזה, הגדלה או הקטנת חזה, ניתוח תיקון פטמות שקועות, ועוד..

ניתוח חזה מוצלח הוא תוצאה של אפיון מוקדם ומקיף והבנה מעמיקה של רצונות המטופלת. את התהליך נתחיל בפגישת ייעוץ מקדימה, בה נכיר באופן יסודי את הרקע הכללי ואת כל המידע הרלוונטי לנושא השדיים של המטופלת, ולאחר מכן נבצע בדיקה גופנית במטרה להעריך את איכות הרקמה ומבנה בית החזה. אלו הם מרכיבי היסוד שיעזרו לנו לגבש החלטה בנוגע לבחירת סוג הניתוח המתאים ביותר, האם ניתן להשיג הרמה של השד ע"י החדרה של משתל בלבד, האם במקרים מסוימים עדיף להימנע משימוש בשתל ולהתמקד בהסרה של עודפי עור ועיצוב צורת השד תוך גיוס הרקמה הקיימת.

לעתים נבחר לשלב בין שתי הטכניקות, ולבצע הסרה של עודפי עור בשילוב עם שתל סיליקון – ניתוח המכונה הרמה והגדלה של השד, ובמידה ונבחר להיעזר בשתלים – מהם ממדי השתל וסוג השתל שיהיה הכי נכון לקבלת התוצאה הרצויה. ישנה חשיבות עליונה בהתאמה של תכנית הטיפול לציפיותיה של המטופלת, וגם למבנה גופה.