ניתוחים לעיצוב הגוף

מי מאיתנו לא היה רוצה גוף חטוב יותר?

ד"ר וולף מתמחה בניתוחים אסתטיים לעיצוב הגוף לצורך הקניית מראה מוקפד וצעיר יותר. ד"ר וולף צבר ניסיון רב בשנותיו המקצועיות בניתוחים הפופולאריים כגון מתיחת בטן, זרועות או ירכיים אחרי הריונות, שאיבת שומן והסרת עודפי עור לאחר ירידה ניכרת במשקל. לעתים ניתן בניתוח אחד לשלב עיצוב של מספר אזורים בגוף המפריעים לנו, וד"ר וולף מתאים את השיטה והניתוח המועדף באופן אישי עבור כל מטופל/ת.

אנו מזמינים אותך לפגישה ראשונית ובה ד"ר וולף יבדוק אותך ויחליט מהו הטיפול המיטבי עבורך.

אודות דוקטור וולף

דוקטור עומר וולף בעל תואר מומחה בכירורגיה פלסטית ואסתטית. את לימודיו סיים בבית הספר לרפואה של אוניברסיטת תל אביב, ומשנת 2014 עובד כרופא בכיר במרכז הרפואי "אסף הרופא". כמו כן, לד"ר וולף יש תת התמחות בכירורגיה משחזרת מיקרווסקולרית מבית החולים המוביל בעולם בתחום הסרטן, ע"ש MD Anderson בטקסס, ארה"ב.

בשנת 2004 קיבל ד"ר וולף אות הוקרה על טיפול בפצועים תחת אש באוגדת עזה, שם נטל חלק בפעילות מבצעית במלחמת לבנון השנייה. לאחר חשיפה לפצועים ברמות פגיעה שונות – החליט להקדיש את עצמו לעיסוק המופלא של כירורגיה פלסטית משחזרת, כך דרך השילוב בין רפואה וניתוחים משחזרים עם רפואה וניתוחים אסתטיים, מבקש ד"ר וולף להעניק לאנשים את האפשרות לחזור ולהשתלב בחברה לאחר פציעה או מחלה קשה שהותירו צלקות פיזיות ונפשיות.