ניתוח פלסטי מילוי קמטים או מתיחת פנים עם חוטים, רפואה אסתטית ברמת גן
ניתוח פלסטי מילוי קמטים או מתיחת פנים עם חוטים, רפואה אסתטית ברמת גן

מילוי והעלמת קמטים

קמטי ההבעה הבלתי רצויים בעור הפנים מתגברים עם הגיל והחשיפה לשמש, בשל הזדקנות העור, ואובדן האלסטיות שלו. קמטי העור הנובעים מהתכווצות שרירי ההבעה (בעיקר בחלק העליון של הפנים), ניתנים לטיפול באמצעות הזרקת בוטוקס תת עורית (ראה – בוטוקס). אולם הזרקת הבוטוקס איננה מתאימה לכולם ובייחוד אינה מתאימה לכל אזורי הפנים. על כן פותחו שיטות להעלמת קמטים באמצעות הזרקת "חומרי מילוי" לאזור הקמט, המשווים לעור מראה חלק וצעיר יותר.

הזרקת חומרי מילוי (חומצה היאלורונית) להעלמת קמטים

כיום קיימים בשוק חומרי מילוי רבים, חלקם נספגים כגון חומצה היאלורונית ושומן, וחלקם בלתי נספגים כגון סיליקון ואחרים. ד"ר וולף משתמש בהזרקת חומצה היאלורונית אשר אושרה לשימוש ע"י מנהל המזון והתרופות האמריקאי (ה-FDA). מדובר בחומר מילוי הנספג באיטיות בעור, דורש תחזוקה שוטפת ("טאצ'-אפים"), ואינו אמור לגרום לתגובה חיסונית של הגוף כנגדו, בשל היותו חומר ביולוגי המוכר לגוף (חומצה היאלורונית הינה מרכיב חיוני במבנה העור). באזורים מסוימים, עשויה השפעת החומר להמשך אף למעלה משנתיים.

ההזרקה מתבצעת במרפאה באופן סטרילי, באמצעות מחטים עדינות, ולעיתים אף ללא שימוש במחטים כלל ("שיטת הקנולות"). אין צורך בהרדמה מקומית, וזמן הפעולה נמשך כמספר דקות בלבד. לאחר הפעולה יתכן ויופיעו נפיחות ואדמומיות באזורי ההזרקה, אולם אלה יחלפו כעבור מספר ימים. מומלץ להסיר את האיפור לפני הטיפול על מנת להקטין את הסכנה בזיהום.

המלצות מטופלות שעברו ניתוחי פנים ע"י ד"ר עומר וולף

אור שכמון:

"אני הגעתי לדוקטור וולף כי כבר קיבלתי את ההתרשמות מהניסיון של חברתי וביצעתי הזרקות לאזורים שונים בפנים לפי המלצתו ולפי הידע השופע של דוקטור וולף( אני בת כמעט 50). יש לומר שדעתו של דוקטור וולף מקצועית, רצינית, הוא לא יעשה את מה שנרצה אלא מה שיראה מתאים לפי הגיל, סוג העור וכדומה. במהלך ההזרקות הייתה גישה מאוד אנושית ומקצועית ואחרי הטיפול הוא והצוות המשיכו לדאוג לי לכל שאלה שהייתה( יש לציין שהם עונים וחוזרים באופן מתמיד). אני מאוד מרוצה מהשירות של דוקטור וולף, סומכת עליו וכמובן שאמשיך לעבוד איתו לאורך הזמן. ממליצה בחום ובאהבה❤️♥️❤️"
 

למעבר לכל ההמלצות לחצו כאן

אתי אוריאל:

"היי עומר התחשק לי לכתוב לך תודה מכל הלב הגעתי אליך לא דרך המלצה.. שיטוט קל ברשת הוביל אותי לאתר שלך הרגשתי מיד שזה מקום טוב הטבע חנן אותי ביופי וחיכיתי הרבה זמן להשקיע בו.. וכשהגיע הזמן הייתי אצל כל מיני אצלך זה מרגיש מדויק אחראי מקצועי והתוצאות במידה! לא מוגזם.. יפה משדרג בעדינות אך מורגש תודה על הסבלנות וההסברים שמחה שמצאתיך על ד״ר עומר וולף."
נגן וידאו

ד"ר וולף – פנה/י לתיאום פגישת ייעוץ

חשוב שתדע/י כי לא כל אזורי הקמטים בפנים בטוחים להזרקה ולכן מומלץ שלא לפנות לטיפולים מסוג זה אצל גורמים שאינם רפואיים, אלא לבחור בכירורג פלסטי מנוסה בתחום, המכיר באופן מוחלט את האנטומיה המורכבת של הפנים. ד"ר וולף ישמח לייעץ לך באשר לשיטת העלמת הקמטים המתאימה לך, להסביר לך על היתרונות והחסרונות בשיטות השונות, ולענות לך על כלל השאלות שיש לך בנושא.

כדי להבטיח העלמת קמטים באופן מוצלח, יש לבצע את הטיפולים בצורה המיטבית והבטוחה ביותר, לפי אמות המידה המקובלות בעולם הרפואי, וללא סיכונים מיותרים שניתן להימנע מהם. בין אם מדובר בהעלמת קמטים מתחת לעיניים, ובין אם אלו קמטים בצוואר או בכל חלק אחר בפנים – בחירת רופא כירורג פלסטי מומחה לצורך ביצוע טיפולים מסוג זה, היא הצעד החשוב והחכם ביותר שנעשה מצדך המטופל/ת, בדרכך לקבלת תוצאה סופית מוצלחת.

ד"ר וולף ישמח לענות על כל שאלה שיש לך בנושא, ולהסביר את כל הפרטים בפגישת ייעוץ ראשונית בקליניקה.

כירורגיה אסתטית של עור הפנים

דוקטור וולף מתמחה במגוון שירותי כירורגיה אסתטית של עור הפנים, לשם כך הוא רותם ניסיון מקצועי רב וידע אנטומי רחב, אותם הוא רכש במהלך ביצוע ניתוחים רפואיים משחזרים במהלך שנות פעילותו הרבות. ד"ר עומר וולף מציע מגוון ניתוחים פלסטיים ושירותי רפואה אסתטית, כגון : ניתוח מתיחת פנים, מילוי קמטים בפנים, טיפולי הזרקת בוטוקס בשפתיים ובאזורים נוספים, ניתוח תיקון עפעפיים, ועוד..

לצורך ביצוע ניתוח פלסטי ומגוון טיפולים אסתטיים נוספים באופן מוצלח, ד"ר וולף מקפיד לשלב שיטות מתקדמות ושימוש במכשירים טכנולוגיים חדישים, מהמתקדמים ביותר שקיימים בתחום של טיפולי רפואה אסתטית לפנים.

טיפול בקמטים ועור הפנים

יש לא מעט שיטות לעידון מראה הפנים ויצירת מראה עור צעיר. כמו כן, יש רופאים רבים מתחומים שונים, שעוברים הכשרה קצרה, מתחילים לעסוק בתחום, ומציעים מענה לכל מי שמחפש טיפול בקמטים בעזרת מגוון שיטות רפואה אסתטית מוכרות. חשוב לזכור – טיפולי כירורגיה אסתטית של הפנים דורשים ידע והתמקצעות באזור אנטומי מורכב מאוד, שכולל הרבה כלי דם ועצבים עדינים.

עלות הטיפול אינה נמדדת במספר המזרקים אלא במקצועיות הרופא, שמקורה בהכשרה ארוכת שנים והמיומנות לטפל גם בסיבוכים הנדירים ביותר. טיפול מילוי קמטים בפנים שנעשה על ידי רופא לא מספיק מנוסה, עלול להוביל לסיבוכים מיותרים שניתן להימנע מהם ומההשלכות הנלוות.

אשמח לקבל פרטים נוספים

כן, אשמח לקבוע