TOP

הזרקת בוטוקס

הזרקת בוטוקס, או בשמו המקצועי – בוטוליניום טוקסין, הינה הטכניקה הפופולארית ביותר להפחתת קמטי עור שקיימת כיום בעולם הרפואה האסתטית של הפנים. הבוטוקס הינו חומר אשר מופק מחיידק שנקרא clostridium botulinum, והוא משפיע ישירות על עצבוב השריר, ובכך מפריע להתכווצותו. הזרקת הבוטוקס לאזורי קמטי ההבעה בפנים גורמת להרפיה של שרירי ההבעה מתחת לעור, ובדרך זו מפחיתה את הקמטים הנראים לעין בעת התכווצות השרירים.

אופן הביצוע של זריקות בוטוקס

ההזרקה מתבצעת בקליניקה בצורה סטרילית ומוקפדת, תוך שימוש במחט זעירה. אין צורך בהרדמה מקומית בעת הפעולה ומשכה דקות ספורות בלבד. השפעת החומר הינה בת 3-4 חודשים ועל כן מומלץ לחזור על ההזרקה כעבור פרק זמן מתוכנן מראש, לצורך קבלת אפקט אסתטי מתמשך. התמדה בהזרקות מדי פרקי זמן קבועים ומצומצמים, מאפשרת לרווח את הטיפולים בהמשך – היות שדרגת החלשת השריר מתעצמת. הפסקה מוחלטת של הטיפולים, תביא תמיד בהדרגה – לחזרת המצב לקדמותו.

חשוב לזכור, כי טיפול באזור מורכב כמו הפנים מחייב היכרות מעמיקה עם האנטומיה הנמצאת תחת פני השטח. מומחיות בכירורגיה פלסטית מקנה לרופא המטפל ידע והיכרות מעמיקה עם מיקום השרירים, העצבים וכלי הדם באזור וניסיון בטיפול בתופעות לוואי של הזרקה לא מקצועית – אצל מטופלים אשר מופנים לבית החולים עם סיבוך. מומלץ לפנות לגורמים מוסמכים בלבד לביצוע הזרקה מסוג זה, ולבחור בבעל מקצוע מנוסה בתחום.

נגן וידאו

בוטוקס בשפתיים

בוטוקס בשפתיים הנו מונח שגור על הבריות, ומקורו בערבוב מושגים בתחום בו רבה האינפורמציה הפופולרית, כמו גם הדיסאינפורמציה. למעשה מטופלות המשתמשות בביטוי בוטוקס לשפתיים – מתכוונות לרוב לטיפול המדגיש ומעצב את השפתיים ונעשה ב–99% מהמקרים עם חומר מילוי נספג וטבעי מסוג חומצה היאלורונית או חומר מילוי קבוע כגון סיליקון.

השימוש בבוטוקס – שהוא חומר המשתק או מחליש שריר, באיזור השפתיים כמעט ואינו קיים, ואם כן, במקרים אלו הוא קשור לשיטות טיפול ייחודיות (מכונה לעיתים בהכללה: off label), אשר נוטלות סיכון של שיתוק או פגיעה במימיקה העדינה סביב הפה על מנת לנטרל קמטוטים שמקורם בכיווץ החוזר של השריר הטבעתי של הפה. לטיפול בקמטוטים אלו ישנן כמובן החלופות המקובלות והבטוחות יותר כגון סקין-בוסטר, לייזר, פיליג – או צורות אחרות לקילוף או מיצוק של עור הפנים, אשר השימוש בהן בהורייה זו – שכיח בהרבה. אמרו מעתה – מילוי לעיצוב שפתיים, או חומצה היאלורונית למילוי השפתיים.

ד"ר וולף – טיפולים אסתטיים

לד"ר וולף ניסיון רב בהזרקת בוטוקס והוא ישמח לראותך לפגישה ראשונית, בה יבדוק אותך על מנת להחליט האם זה טיפול אפשרי ורצוי עבורך. חשוב שתדע/י כי הזרקת בוטוקס אינה מעלימה את כל הקמטים, וכי ישנם קמטים הנגרמים עקב הזדקנות העור ואבדן האלסטיות שלו, ואשר כבר אינם מושפעים מהשרירים התת – עוריים ("קמטים פסיביים"). לצורך העלמת קמטים מסוג זה מומלצות טכניקות אחרות כגון מילוי קמטים ע"י הזרקת חומצה היאלורונית (ראה/י הזרקת חומרי מילוי – מילוי קמטים) או ניתוח פלסטי מסוג אחר.

המלצות מטופלות שעברו ניתוחי פנים ע"י ד"ר עומר וולף

אור שכמון:

"אני הגעתי לדוקטור וולף כי כבר קיבלתי את ההתרשמות מהניסיון של חברתי וביצעתי הזרקות לאזורים שונים בפנים לפי המלצתו ולפי הידע השופע של דוקטור וולף( אני בת כמעט 50). יש לומר שדעתו של דוקטור וולף מקצועית, רצינית, הוא לא יעשה את מה שנרצה אלא מה שיראה מתאים לפי הגיל, סוג העור וכדומה. במהלך ההזרקות הייתה גישה מאוד אנושית ומקצועית ואחרי הטיפול הוא והצוות המשיכו לדאוג לי לכל שאלה שהייתה( יש לציין שהם עונים וחוזרים באופן מתמיד). אני מאוד מרוצה מהשירות של דוקטור וולף, סומכת עליו וכמובן שאמשיך לעבוד איתו לאורך הזמן. ממליצה בחום ובאהבה❤️♥️❤️"
 

למעבר לכל ההמלצות לחצו כאן

אריאל פלורשהיים:

"הנני ממליצה בחום רב על ד״ר עומר וולף מהסיבה שכאשר הגעתי אליו לפגישת הכרות ראשונה כבר גמלה בליבי ההחלטה שפה המקום וזהו הרופא שאני חשה תחושת שלמות ובטחון מלא מתוך שיחה ראשונית ולא לא טעיתי , עברתי על ידיו המסורות ניתוח פנים ומן היחס ההולם ואחראי . אני בימים הקרובים שנתיים אחרי ועדיין מרוצה וכן כל שכן אם אזדקק להצעה אפנה אליו שוב . אני משוכנעת שאינני בין היחידות אשר ממליצות על ד״ר עומר וולף. מאחלת לכולכם/ן הצלחה ואושר🧚"

כירורגיה אסתטית – ד"ר וולף

את הידע הרחב של ד"ר וולף בתחום האסתטיקה של הפנים, הוא רכש בביצוע ניתוחים רפואיים משחזרים רבים, שהעניקו לו ניסיון רב וידע אנטומי הכרחי. בין מגוון השירותים שד"ר וולף מציע בקליניקה, תוכלו למצוא טיפולים אסתטיים רבים, כגון : מילוי קמטים באמצעות הזרקת חומרי מילוי, טיפולי בוטוקס בשפתיים ובכל אזורי הפנים, ניתוח מתיחת פנים, ניתוח לתיקון עפעפיים, ועוד..

דוקטור וולף מקפיד לשלב את השיטות המתקדמות ביותר הקיימות כיום בתחום הטיפולים האסתטיים. תחום הכירורגיה האסתטית מציע מגוון רחב של שיטות לעידון מראה הפנים והצערתו, ומטפלים רבים רוכשים ניסיון בתחום ומציעים את שירותיהם לכל דורש. חשוב לדעת – כירורגיה אסתטית בפנים דורשת התמקצעות באזור מורכב, שמצריך ידע אנטומי וניסיון מעשי. באזור הפנים יש כלי דם רבים ועצבים עדינים מאוד, ביצוע טיפולי אסתטיקה אצל כירורג פלסטי לא מנוסה, זו החלטה שעלולה לגרום לסיבוכים מיותרים שכדאי להימנע מהם.

על מנת להבטיח את הטיפול הטוב ביותר עבורכם, בצורה המיטבית המקובלת בעולם הרפואי – פנו לקבלת הטיפול אצל כירורג פלסטי מומחה ובעל ניסיון. ד"ר וולף ישמח לענות על כל שאלה שיש לכם בפגישת ייעוץ ראשונית בקליניקה.

אשמח לקבל פרטים נוספים

כן, אשמח לקבוע