הזרקת בוטוקס

הזרקת בוטוקס, או בשמו המקצועי – בוטוליניום טוקסין, הינה הטכניקה הפופולארית ביותר כיום בעולם הרפואה האסתטית של הפנים, לצורך הפחתת קמטי העור. הבוטוקס הינו חומר אשר מופק מחיידק שנקרא clostridium botulinum, והוא משפיע ישירות על עצבוב השריר, ובכך מפריע להתכווצותו. הזרקת הבוטוקס לאזורי קמטי ההבעה בפנים גורמת להרפיה של שרירי ההבעה מתחת לעור, ובכך מפחיתה את הקמטים הנראים לעין בעת התכווצות השרירים.

אופן הביצוע של זריקות בוטוקס

ההזרקה מתבצעת בקליניקה בצורה סטרילית ומוקפדת, תוך שימוש במחט זעירה. אין צורך בהרדמה מקומית בעת הפעולה ומשכה דקות ספורות בלבד. השפעת החומר הינה בת 3-4 חודשים ועל כן מומלץ לחזור על ההזרקה כעבור פרק זמן מתוכנן מראש, לצורך קבלת אפקט אסתטי מתמשך. ההתמדה בקבועי זמן קבועים מאפשרת לרווח את הטיפולים בהמשך – היות שדרגת החלשת השריר מתעצמת. הפסקה מוחלטת של הטיפולים, תביא תמיד בהדרגה – לחזרת המצב לקדמותו.

חשוב לזכור..

חשוב לזכור, כי טיפול באזור מורכב כמו הפנים מחייב היכרות מעמיקה עם האנטומיה הנמצאת תחת פני השטח. מומחיות בכירורגיה פלסטית מקנה לרופא המטפל ידע והיכרות מעמיקה עם מיקום השרירים, העצבים וכלי הדם באזור וניסיון בטיפול בתופעות לוואי של הזרקה לא מקצועית – אצל מטופלים אשר מופנים לבית החולים עם סיבוך. מומלץ לפנות לגורמים מוסמכים בלבד לביצוע הזרקה מסוג זה, ולבחור בבעל מקצוע מנוסה בתחום.

ד"ר וולף – טיפולים אסתטיים

לד"ר וולף ניסיון רב בהזרקת בוטוקס והוא ישמח לראותך לפגישה ראשונית, בה יבדוק אותך על מנת להחליט האם זה טיפול אפשרי ורצוי עבורך. חשוב שתדע/י כי הזרקת בוטוקס אינה מעלימה את כל הקמטים, וכי ישנם קמטים הנגרמים עקב הזדקנות העור ואבדן האלסטיות שלו, ואשר כבר אינם מושפעים מהשרירים התת – עוריים ("קמטים פסיביים"). לצורך העלמת קמטים מסוג זה מומלצות טכניקות אחרות כגון מילוי קמטים ע"י הזרקת חומצה היאלורונית (ראה הזרקת חומרי מילוי – מילוי קמטים) או ניתוח פלסטי מסוג אחר.

צילומי לפני/אחרי של ניתוחים עשויים להכיל תכנים גרפיים.

כירורגיה אסתטית – ד"ר וולף

את הידע הרחב של ד"ר וולף בתחום האסתטיקה של הפנים, הוא רכש בביצוע ניתוחים רפואיים משחזרים רבים, שהעניקו לו ניסיון רב וידע אנטומי הכרחי. בין מגוון השירותים שד"ר וולף מציע בקליניקה, תוכלו למצוא טיפולים אסתטיים רבים, כגון : מילוי קמטים באמצעות הזרקת חומרי מילוי, טיפולי בוטוקס בשפתיים ובכל אזורי הפנים, ניתוח מתיחת פנים, ניתוח לתיקון עפעפיים, ועוד..

דוקטור וולף מקפיד לשלב את השיטות המתקדמות ביותר הקיימות כיום בתחום הטיפולים האסתטיים. תחום הכירורגיה האסתטית מציע מגוון רחב של שיטות לעידון מראה הפנים והצערתו, ומטפלים רבים רוכשים ניסיון בתחום ומציעים את שירותיהם לכל דורש. חשוב לדעת – כירורגיה אסתטית בפנים דורשת התמקצעות באזור מורכב, שמצריך ידע אנטומי וניסיון מעשי. באזור הפנים יש כלי דם רבים ועצבים עדינים מאוד, ביצוע טיפולי אסתטיקה אצל כירורג פלסטי לא מנוסה, זו החלטה שעלולה לגרום לסיבוכים מיותרים שכדאי להימנע מהם.

על מנת להבטיח את הטיפול הטוב ביותר עבורכם, בצורה המיטבית המקובלת בעולם הרפואי – פנו לקבלת הטיפול אצל כירורג פלסטי מומחה ובעל ניסיון. ד"ר וולף ישמח לענות על כל שאלה שיש לכם בפגישת ייעוץ ראשונית בקליניקה.