ניתוח פלסטי מילוי קמטים או מתיחת פנים עם חוטים, רפואה אסתטית ברמת גן
ניתוח פלסטי מילוי קמטים או מתיחת פנים עם חוטים, רפואה אסתטית ברמת גן

הזרקת שומן

הזרקת שומן הפכה בשנים האחרונות לתחום החם בעולם הפלסטיקה – הן האסתטית והן המשחזרת. מחד זוהי טכניקה למילוי קמטים והחזרה של נפחים שהידלדלו עם השנים, המאפשרת להצעיר את המראה הכללי ולעדן את השינויים אשר הופכים בולטים יותר עם הגיל. מאידך, את תאי השומן המושתלים מלווים גם "תאי גזע", המאפשרים התחדשות בנייה של שכבות העור העמוקות ותהליכי רגנרציה, שיקום וצמיחה ההופכים בחזרה את חלק מהשינויים שגרמו הגנטיקה והנזקים הסביבתיים, הכוללים חשיפה לשמש, עישון, תזונה ועוד.

בעבר שמו הטיפולים האסתטיים בהזרקות את הדגש על אובדן האלסטיות של העור, התרופפות הרקמות העמוקות ושרירי ההבעה והחריצה הנוצרת בעור מפעילותן המרובה לאורך שנים. היום אנו מודעים יותר גם לאובדן מצבורי השומן המתרחש בהדרגה עם הגיל.

אסתטיקה רפואית מתקדמת

בחומרי מילוי כגון חומצה היאלורונית ניתן להשתמש במרפאה. היתרון של חומרי מילוי אלו על פני הסיליקון והחומרים הקבועים האחרים הוא בהיותם בטוחים יותר לשימוש, וחסרונם הוא בהשפעתם החולפת, המחייבת טיפולי תחזוקה חוזרים. הזרקת שומן מאפשרת שילוב של שני היתרונות – תהליך רפואי בטוח של העברת רקמה עצמונית תוך צמצום סיכונים של דחייה או זיהום, ולאחר קליטת השומן שהושתל – תוצאה ארוכת טווח.

חלק מהשומן המוזרק נספג בחודשים הראשונים ואינו נקלט ברקמה, לכן הטכניקה המקובלת היא להזריק נפח מעט מוגבר לעומת הנפח המבוקש. במקרים מסוימים חוזרים על הפעולה כעבור מספר חודשים כאשר רוצים להעצים את נפח השומן שהושתל. לאחר מכן, כאמור, ניתן ליהנות מהתוצאה המתקבלת למשך שנים.

מאיפה לוקחים שומן להזרקה?

לצורך הזרקת שומן יש לשאוב אותו מאתרים מתאימים בגוף. נפחי השומן המוזרקים לפנים לרוב אינם גדולים, ולכן קל לאתר באזורי הבטן, הירכיים והברכיים – מצבורים מתאימים של שומן שישמשו מקור לשומן המוזרק, גם אצל מטופלים רזים. כאשר מטרת השומן היא עיצוב אזורי גוף אחרים כגון השד, נדרשים נפחים גדולים יותר, ובהתאם, יש לאתר מקורות שומן מספקים.

בתהליך הזרקת השומן יש מקום ואפשרות ליהנות גם מעיצוב הגוף כרווח משני לאחר סילוק מצבורי השומן העודפים באתרים הנשאבים – קרי, משאיבת השומן עצמה. על כך ועוד ניתן להתרשם מעיון בנושא "שאיבת שומן" (ראה/י – שאיבת שומן) במסגרת ניתוחים לעיצוב הגוף.

חשוב לזכור – הזרקת שומן עושים רק אצל מומחה!

חשוב שתדע/י כי לא כל אזורי הקמטים בפנים בטוחים לשאיבה או להזרקה ולכן מומלץ לבחור בקפידה את הגורם המטפל שיבצע את ההליך של הזרקת שומן. כעיקרון מדובר בפעולה ניתוחית פשוטה, אך פשטות הפעולה של הזרקת שומן זה רק כאשר היא מתבצעת בידיים מנוסות. ד"ר וולף הינו בעל ניסיון רב בתחום וישמח לייעץ לך ולוודא שהזרקת שומן מתאימה גם לך. בפגישת הייעוץ ד"ר וולף יוכל להציע גם חלופות אחרות אשר תבטחנה שיפור והצערה של מראה הפנים.

כירורגיה אסתטית – מילוי שומן עצמי

הקליניקה של דוקטור עומר וולף מציעה מגוון שירותי אסתטיקה רפואית ברמה מקצועית גבוהה ובלתי מתפשרת. על מנת להבטיח ביצוע איכותי ומדויק, ד"ר וולף רותם למשימה ניסיון רב וידע אנטומי נרחב, אותם הוא רכש בביצוע ניתוחים רפואיים משחזרים במהלך שנות פעילותו בתחום. דוקטור וולף מציע מגוון טיפולי כירורגיה אסתטית לפנים, כגון : מתיחות פנים, העלמת קמטים, הזרקת בוטוקס, עיצוב / עיבוי שפתיים, הזרקת שומן עצמי, ועוד..

כדי להבטיח טיפול איכותי ומוצלח, ד"ר וולף מקפיד לבצע כל ניתוח פלסטי והליך אסתטיקה רפואית עם מכשירים מתקדמים, בשילוב טכניקות חדשניות שהוכיחו את עצמן בתחם של טיפולי רפואה אסתטית לעור הפנים.

פנו לייעוץ אצל כירורג פלסטי מומחה!

בשנים האחרונות יש המון מטפלים שצוברים ניסיון במגוון שיטות לעידון מראה הפנים וגרימת מראה צעיר, אך חשוב לזכור שהליך כירורגי בעור הפנים, כגון הזרקת שומן עצמי בפנים, זו פעולה המצריכה ניסיון מעשי וידע אנטומי באזור מורכב. אזור הפנים כולל כלי דם רבים ועצבים עדינים, לכן כל טיפול אסתטיקה רפואית או ניתוח פלסטי באזור הפנים, מחייב בחירת מנתח פלסטי בעל ניסיון וידע, אך תימנעו מסיבוכים מיותרים וקבלת תוצאה סופית שעלולה לגרום לעגמת נפש.

אשמח לקבל פרטים נוספים

כן, אשמח לקבוע