שאיבת שומן והצרת היקפים

שאיבת שומן הינה פעולה שמטרתה עיצוב הגוף על ידי הסרה ממוקדת של רקמת שומן עודפת, במקומות ספציפיים בהם קיימים מצבורי שומן, כגון: ירכיים, מותניים, עכוזים, בטן, זרועות, צוואר, סנטר ורקמת השד, והעשירים באופן יחסי ברקמה זו. שאיבת השומן מאפשרת קבלת מראה חטוב באזורי גוף ספציפיים, אשר לעתים קיים קושי בעיצובם על ידי תזונה ופעילות גופנית בלבד.

כמו כן, לעתים לאחר ירידה ניכרת במשקל, נותרים עודפי עור ושומן המתרכזים בבאופן ממוקד באתרים ספציפיים, כאשר שאיבת שומן בשילוב עם ניתוח להצרת היקפים כגון- מתיחת בטן, מתיחת ירכיים/זרועות, בהם מסירים גם את עודפי העור הקיימים, עשויה להביא לתוצאות אסתטיות טובות אף יותר.

כיצד מתבצע הניתוח?

ניתוח שאיבת שומן מתבצע בהרדמה מקומית או כללית, כתלות במיקום ונפח השאיבה, וכמו כן כתלות בפעולות הנלוות ובמאפייני המטופל/ת. משך הפעולה תלוי משתנה, כתלות בניתוח המדויק שמתבצע. שאיבת שומן ממוקדת בלבד אורכת משך זמן קצר יחסית (כשעה). חשוב לציין כי קיימת מגבלה על נפח השומן שניתן לשאוב בניתוח אחד מבחינת ההשפעה הפיזיולוגית על מאזן הנוזלים של הגוף, והימנעות מסיבוכים (בישראל משרד הבריאות מתיר בכל ניתוח שאיבת שומן, שאיבה מקסימאלית של עד 6 ליטרים).

בכל ניתוח שאיבת שומן ד"ר וולף משתמש במרפאתו בטכניקות השאיבה החדישות ביותר, תוך שימוש בצינוריות שאיבה דקות (המכונות "קנולות"), המבטיחות תוצאות שאיבת שומן אסתטיות טובות ועדינות.

אפשרויות נוספות – שימוש בשומן העצמי שנשאב

יש לציין, כי כיום קיימת טכניקה פופולארית ביותר בעולם הכירורגיה הפלסטית האסתטית והמשחזרת, העושה שימוש בשומן הנשאב, לצורך הזרקתו מחדש למשל לאזורי קמטים החסרים בנפח, אשר הידלדלו עם השנים (כגון באזור הפנים), או למטרת עיצוב הגוף ותיקון / השבת נפחים כגון בניתוחי שד (ראה – הזרקת שומן).

חשוב לקבוע פגישת ייעוץ

בפגישת הייעוץ הראשונית ד"ר וולף יבדוק מהו הניתוח או הפעולה המשולבת המתאימים לך ביותר, לפי רצונותיך ומאפייני גופך. אנו כאן בכדי לענות לך על כלל השאלות בנושא.

צילומי לפני/אחרי של ניתוחים עשויים להכיל תכנים גרפיים.

ניתוח שאיבת שומן – עיצוב הגוף

אחד מהניתוחים הפלסטיים המבוקשים ביותר כיום, הוא ניתוח שאיבת שומן לעיצוב הגוף והענקת מראה רזה וצעיר יותר. כל גבר או אישה רוצים להיראות רזים וחטובים, במיוחד כאשר מגיעים לגיל מבוגר והגוף מתקשה לשמור על עצמו צעיר ורענן באופן טבעי.

בקליניקה של דוקטור וולף תוכלו לקבל מגוון טיפולי אסתטיקה רפואית וניתוחים פלסטיים, כגון : מתיחת ירכיים וזרועות, ניתוח שאיבת שומן והצרת היקפי הגוף, ניתוח מתיחת בטן, הסרת עודפי עור מיותרים לאחר ירידה במשקל, ועוד מגוון טיפולים בהתאמה אישית למצבם של כל מטופל או מטופלת.

דוקטור עומר וולף

לאחר שנים רבות של ניסיון בתחום הרפואה האסתטית, דוקטור עומר וולף יודע לספק מענה מקצועי לכל טיפול או ניתוח פלסטי לעיצוב הגוף. את ההליך ד"ר וולף יתחיל בפגישת ייעוץ ואבחון מצב הגוף הקיים, ולאחר הקשבה והבנה מעמיקה של רצונות המטופל, ד"ר וולף יתאים שיטת טיפול ייחודית שתספק מענה מושלם ותוצאה מדויקת לשביעות רצונכם.

על ידי אבחון מקדים של כל הפרמטרים הרלוונטיים לביצוע ניתוח שאיבת שומן והצרת היקפים, ד"ר וולף יוכל להמליץ על שילוב כמה טכניקות טיפוליות שונות בהליך אחד – כך תוכלו לקבל תוצאה סופית מדויקת יותר, שתתאים באופן מושלם למבנה הגוף שלכם. פנו כבר עכשיו לתיאום פגישת ייעוץ, שם תוכלו לקבל מענה לכל השאלות שיש לכם בנושא.