ניתוח שאיבת שומן, ניתוח מתיחת בטן ועוד ניתוחים פלסטיים
ניתוח שאיבת שומן, ניתוח מתיחת בטן ועוד ניתוחים פלסטיים

שאיבת שומן והצרת היקפים

ניתוח שאיבת שומן – עיצוב הגוף

אחד מהניתוחים הפלסטיים המבוקשים ביותר כיום, הוא ניתוח שאיבת שומן לעיצוב הגוף והענקת מראה רזה וצעיר יותר. כל גבר או אישה רוצים להיראות רזים וחטובים, במיוחד כאשר מגיעים לגיל מבוגר והגוף מתקשה לשמור על עצמו צעיר ורענן באופן טבעי.

בקליניקה של דוקטור וולף תוכלו לקבל מגוון טיפולי אסתטיקה רפואית וניתוחים פלסטיים, כגון : מתיחת ירכיים וזרועות, ניתוח שאיבת שומן והצרת היקפי הגוף, ניתוח מתיחת בטן, הסרת עודפי עור מיותרים לאחר ירידה במשקל, ועוד מגוון טיפולים בהתאמה אישית למצבם של כל מטופל או מטופלת.

דוקטור עומר וולף

לאחר שנים רבות של ניסיון בתחום הרפואה האסתטית, דוקטור עומר וולף יודע לספק מענה מקצועי לכל טיפול או ניתוח פלסטי לעיצוב הגוף. את ההליך ד"ר וולף יתחיל בפגישת ייעוץ ואבחון מצב הגוף הקיים, ולאחר הקשבה והבנה מעמיקה של רצונות המטופל, ד"ר וולף יתאים שיטת טיפול ייחודית שתספק מענה מושלם ותוצאה מדויקת לשביעות רצונכם.

על ידי אבחון מקדים של כל הפרמטרים הרלוונטיים לביצוע ניתוח שאיבת שומן והצרת היקפים, ד"ר וולף יוכל להמליץ על שילוב כמה טכניקות טיפוליות שונות בהליך אחד – כך תוכלו לקבל תוצאה סופית מדויקת יותר, שתתאים באופן מושלם למבנה הגוף שלכם. פנו כבר עכשיו לתיאום פגישת ייעוץ, שם תוכלו לקבל מענה לכל השאלות שיש לכם בנושא.

נגן וידאו

תוצאות ניתוח שאיבת שומן

תמונות ניתוח שאיבת שומן לפני ואחרי

האם התוצאות מחזיקות מעמד לכל החיים

כפי שכבר הסברנו קודם לכן, זה בהחלט אפשרי. יחד עם זאת, המלצת יצרניות השתלים היא, כאמור להחליף את השתלים כל 12-15 שנים, וייתכן וייווצרו סיבות שיובילו לצורך בהחלפת שתלים, כפי שכבר מנינו.

אנו מזמינים כל אישה שעברה הגדלת חזה בעבר לפנות למרפאה בכל מקרה של ספק בקשר לצורך בהחלפת השתלים, לביצוע בדיקה ואבחון.  עדיף להיבדק ולישון בשקט מאשר לוותר על הבדיקה ולחשוש.

מוזמנות ללחוץ על כפתור תוצאות הניתוחים ולראות איך נראה חזה אחרי החלפת שתלים.

להמלצות על החלפת שתלים ומגוון הניתוחים לחצי כאן

לתיאום פגישה התקשרי עכשיו 073-3745605

אשמח לקבל פרטים נוספים

כן, אשמח לקבוע