תיקון פטמות שקועות

ניתוח תיקון פטמות שקועות מבוצע במצבים בהם לאישה מבנה פטמות המשוכות כלפי פנים, כלומר מאבדות את המנח החיצוני התקין שלהן. ישנן נשים הנולדות עם פטמות שקועות עקב פגם גנטי מולד, אולם, לעתים הבעיה נגרמת כתוצאה מנזק פיזי כלשהו כגון טראומה חיצונית, זיהומים או גידולי שד המערבים את הפטמה. בפגישה הטרום ניתוחית, ד"ר וולף יבדוק אותך ויפנה במידת הצורך, לביצוע בדיקות ההדמיה הנדרשות טרם הניתוח.

אופן ביצוע הניתוח לתיקון פטמות שקועות

הניתוח מתבצע בהרדמה מקומית ונמשך כחצי שעה. במהלך הניתוח מתבצע חתך דרך הפטמה, אשר משחרר אותה מרקמת החיבור הבעייתית המעגנת אותה פנימה. הפטמה התקינה מכילה צינוריות חלב, רקמת חיבור, שריר חלק וסיבי עצב תחושתיים רבים. התיקון הניתוחי לפיכך פוגע בצינוריות החלב ומכאן גורם לפגיעה בלתי הפיכה בהנקה. על האישה לקחת זאת בחשבון בעת פניה לניתוח זה.

צילומי לפני/אחרי של ניתוחים עשויים להכיל תכנים גרפיים.

כירורגיית שד

ד"ר וולף מומחה לניתוחי חזה, בעל ניסיון מקצועי רחב בביצוע מדויק של סוגי ניתוחי חזה רבים, כגון : ניתוח תיקון פטמות שקועות, ניתוח הקטנת / הגדלת / הרמת חזה, תיקון חזה נשי אצל גבר "גניקומסטיה", ועוד..

רופא כירורג פלסטי מומחה, יודע שהצלחת הטיפול טמונה בהליך בדיקה ואפיון מקדימים, בהם יקדיש הרופא את הזמן שנדרש להבנת רצון המטופלת באופן מעמיק, ורק לאחר היכרות יסודית עם הרקע הרפואי וכל הפרטים שרלוונטיים לשד, הרופא יבצע בדיקה גופנית שעל פיה תתבצע הערכה של איכות הרקמה ומבנה בית החזה של המטופלת.

פטמה שקועה יכולה להיות רמז לבעייה רפואית וההתייחסות לכל ניתוח פלסטי היא קודם כל כניתוח רפואי. במידה וימצא הצורך – הרופא עשוי להפנות את המטופלת לבדיקות נוספות על מנת לברר את סיבת העיוות ולהכין את המטופלת בצורה הבטוחה ביותר לקראת השינוי המיוחל.