הקטנת חזה

ניתוח להקטנה חזה הינו לעתים רבות ניתוח בעל אינדיקציה רפואית ולא רק אסתטית. נשים רבות בעלות שדיים גדולים חוות סבל עקב כאבי שריר-שלד נלווים, בעיקר כאבי גב, צוואר ושכמות, הליכה כפופה או א-סימטרית, הפרעות בהליכה, קושי בריצה ועוד. שדיים גדולים ונפולים עשויים לגרום גם לבעיות עור כגון פטרת, שפשוף ופציעה של העור בעיקר באזורי חיכוך ותחת קפל השד וחריצה של עור הכתפיים על ידי רתמות החזייה הנושאת במשקל. ניתוח הקטנת חזה מהווה הליך חשוב שמספק מענה לפתרון כל הבעיות הללו בצורה קלה יחסית, ובאותה העת גם מעניק למטופלת את האפשרות לשדרוג קוסמטי.

ניתוח פלסטי לגוף ולנפש

מעבר לאי נוחות הפיזית שממנה סובלות נשים שצריכות הליך של הקטנת חזה, קיימת גם לעתים רבות מבוכה חברתית עד כדי מועקה נפשית, כאשר האישה חשה שמראה השדיים שלה מהווה מוקד לתשומת לב שלילית, מועקה שעלולה להגיע עד לכדי הפרעה ממשית בחיי היומיום. זה בדיוק הזמן לפנות לייעוץ מקצועי לגבי טיפול אפשרי של ניתוח הקטנת חזה אצל מנתח פלסטי מומחה.

ד"ר וולף בעל ניסיון רב בניתוחי הקטנת חזה. בפגישת הייעוץ יבצע מדידות ויבדוק האם ניתוח זה עשוי להביא לתוצאה פיזית ואסתטית רצויה, של מראה שד עדין ונשי, המתאים יותר לפרופורציות הגוף, תוך הפחתת העומס על עמוד השדרה של המטופלת.

הליך ניתוח להקטנת חזה

ניתוח להקטנת חזה מתבצע בהרדמה כללית והוא נמשך כשעתיים-שלוש. קיימות מספר טכניקות ניתוחיות מקובלות, אשר נבחרות על ידי ד"ר וולף על פי מאפייניה של המטופלת. בניתוח להקטנת חזה מוסרת רקמת שד ועור השד העודפים. פעמים רבות יש צורך ב"הזזת" העטרה והפטמה למיקום חדש על פי פרופורציית השד שמתקבל. לאחר הניתוח לרוב יש צורך בהשארת נקזים (בקבוקונים המחוברים לשד על ידי צינורית דקה המנקזת הפרשות שאריתיות מאזור הניתוח). במקרים מסוימים יתכן ונבקש שהמטופלת תישאר להשגחה במשך הלילה.

פני לקבלת ייעוץ מקצועי

במקרים של צניחה של השדיים ללא הגדלה או משקל עודף של השד, יתכן ויתקבל אפקט אסתטי רצוי יותר על ידי הרמת חזה משמרת נפח. מובן כי לא כל המקרים מצריכים הקטנה של השדיים, וד"ר וולף יוכל לייעץ לך מה הטיפול הנכון עבורך לאחר פגישת הייעוץ.

אם חשבת אי פעם על ביצוע ניתוח הקטנת חזה אך חששת מלנקוט בצעד הראשון ליישום התהליך, אנו כאן בשבילך על מנת לתת לך מענה מלא על כלל השאלות ולספק לך הסבר מפורט שיעזור לך לקבל את ההחלטה שהכי נכונה עבורך.

צילומי לפני/אחרי של ניתוחים עשויים להכיל תכנים גרפיים.

כירורגיית שד

ד"ר עומר וולף מומחה בעל ניסיון רב לסוגי ניתוחי חזה שונים, בניהם : ניתוח הגדלת חזה / הרמת חזה / הקטנת חזה, ניתוח תיקון חזה נשי לגבר – גניקומסטיה, תיקון פטמות שקועות, ועוד..

ההצלחה של ניתוח חזה טמונה בפגישת ייעוץ מקיפה, בה הרופא מקדיש זמן להבנה מעמיקה של רצונות המטופלת, אפיון והיכרות יסודית עם הרקע הרפואי הכללי שלה ובפרט עם כל המידע בכל הנוגע לשד. ד"ר וולף מקפיד בבדיקה הגופנית להעריך את איכות הרקמה ואת מבנה בית החזה. פרטים אלו מהווים את מרכיבי היסוד בבחירת ניתוח חזה מתאים, וטכניקת ניתוח נכונה לסוג השתל וממדיו.

הליך הייעוץ, הבדיקה והאבחון המקדים, יאפשר לרופא לגבש תכנית טיפול ולספק המלצות והכוונה מקצועית למטופלת, לדוגמה : במקרים מסוימים הרופא ימליץ להוסיף פעולה של הרמת חזה לניתוח של הקטנת חזה, או לבחור בטכניקה שתהיה עדיפה לביצוע הניתוח. תהליך זה יאפשר למטופלת לקבל מנח וסוגי שתל שיתאימו למבנה גופה בצורה הטובה ביותר.