ניתוח פלסטי מילוי קמטים או מתיחת פנים עם חוטים, רפואה אסתטית ברמת גן
ניתוח פלסטי מילוי קמטים או מתיחת פנים עם חוטים, רפואה אסתטית ברמת גן

עיצוב ועיבוי שפתיים

מה זה בעצם עיבוי שפתיים?

אין מה לעשות, אנחנו מושפעים מאמצעי התקשורת ומדימויי גוף שונים, וכל שיש לנו לעשות הוא לנסות ולהתקרב אל אידיאל היופי הזה. נשים וגברים רבים חולמים על שפתיים עבות ומלאות יותר, ובעזרת טכניקות מסוימות השינוי הזה אפשרי. בכל מפגש עם אדם אחר אנו עומדים פנים אל פנים ובוחנים זה את פניו של זה, וכאשר אנחנו לא אוהבים את המראה שלנו אנו מרגישים חוסר ביטחון. בעזרת הליך פלסטי פשוט תוכלו לעצב שפתיים שיספקו לכם הרגשה טובה יותר. בסופו של דבר השפתיים הן אלמנט חשוב בגוף האדם, ואם אתם רוצים שפתיים בעלות מראה מעוצב יותר כדאי שתדעו שזה אפשרי.

עיבוי שפתיים מתבסס על הזרקת חומרי מילוי, אבל סיכום של התהליך במילים – "עיבוי שפתיים", הוא הגדרה מצמצמת למדי. זה לא רק מילוי ועיבוי של השפתיים, אלא עיצוב שלהן. מדובר בתהליך אנטומי מדויק שמידת הצלחתו תימדד ברמת הדיוק אליה הצליח להגיע הרופא.

מי צריך לעבות את השפתיים?

עיבוי שפתיים מתאים לכאלה שלא מרוצים ממראה השפתיים שלהם ומעוניינים לשנות אותו. ההליך מיועד לאנשים צעירים, הן לגברים והן לנשים, בעלי שפתיים דקות המעוניינים בשפתיים עבות וחושניות יותר, וכן לאנשים בוגרים החווים דלדול של הרקמה השומנית התת עורית בשפה. חשוב לזכור שעיבוי שפתיים אינו הליך הכרחי ולא נובע מצורך אובייקטיבי. אתם חשים רצון לשנות את מראה השפתיים, אבל לפני שתחליטו על ביצוע ההליך התייעצו עם הרופא לגבי נחיצותו.

מה לגבי הגדלת שפתיים?

הביטוי "הגדלת שפתיים" הוא מושג שמתאר את הגישה המיושנת יותר שבה החומרים הראשונים שיוצרו, הוחדרו לשפתיים באופן גס וללא ירידה לפרטים. הגישה המודרנית (עיצוב שפתיים) עושה שימוש בהיכרות מדויקת עם האנטומיה והעקרונות האסתטיים, ובגישה של less is more להדגשה טבעית יותר של מבנה השפה אשר מעניקה חיוניות ואטרקטיביות, אך ללא יצירה של מראה מצועצע מנופח ומלאכותי.

באיזה גיל אפשר לעשות את הטיפול?

ירידת נפח השפתיים בדרך כלל באה עם הגיל, לכן הביקוש לטיפול מתחיל מגיל 40 ומעלה בדרך כלל. יחד עם זאת, נשים וגברים שנולדו עם שפתיים דקות ומעוניינים בעיבוי שלהן יכולים לעשות זאת בגיל מוקדם יותר, אך ההמלצה היא שלא לעשות זאת לפני גיל 18.

למי עיבוי שפתיים לא מתאים?

לא מדובר בהליך מורכב, ובכל זאת יש מספר מקרים בהם לא נוכל לבצע עיבוי שפתיים:

  • כאשר אזור השפתיים מזוהם או סובל מפצע פתוח יהיה צורך בהמתנה להחלמה.
  • כאשר סובלים מהרפס.

מה הם השלבים המקדימים?

במידה ואתם לא מרוצים מהשפתיים שלכם ומעוניינים לעבות אותן עליכם לקבוע פגישת ייעוץ עם כירורג פלסטי מומחה שרכש השכלה מסודרת ברפואה אסתטית ומסוגל להמליץ גם על טיפולים חלופיים במידה והם מתבקשים. חשוב להבין שעיצוב השפתיים מבוסס על פרופורציה נכונה בינן לבין שאר חלקי הפנים, לכן במהלך הפגישה יבדקו צורת השפתיים והפנים כולל הלסתות והשיניים. בפגישה תוכלו לשאול את כל השאלות שמטרידות אתכם, ולבסוף יותאם לכם סוג הטיפול הנכון לכם.

תקשורת יעילה בין הרופא למטופל בשלבים המקדימים לטיפול חשובה מאוד, כיוון שבסופו של דבר מדובר בטיפול שנעשה על פי בקשת המטופל ובהתאם להרגשה שלו. הרופא יבחר לכם את סוג הטיפול המתאים, אך יתבסס על הרצון שלכם ועל הצורה ורמת הנפח שתרצו להתאים לשפתיים שלכם.

באילו חומרי מילוי נשתמש?

עיבוי שפתיים בסיליקון

בעבר היה מקובל להשתמש בסיליקון כדי לעבות את השפתיים, וגם כיום ישנם רופאים המשתמשים בו. הסיליקון אמנם זול יותר, אבל הוא עלול לגרום לתוצאות לא טובות, ולאחר שנים ספורות הוא עלול לזוז ולעוות את מראה השפתיים והפנים. היתרון של הסיליקון הוא במחיר, ובכך שהוא נשאר בגוף ואינו מתכלה, אך הוא עלול לגרום לסיבוכים שונים ואינו מומלץ לשימוש.

חומצה היאלורונית בשפתיים

אפשרות טובה יותר היא שימוש בחומצות היאלורניות שונות. מדובר בחומרים ביולוגיים הדומים לחומר המצוי בגוף האדם, לכן הם מוכרים לגוף ובדרך כלל לא גורמים לו לתגובה חיסונית. החומצה נספגת באיטיות בעור ובשפתיים, וכדי לקבל תוצאות טובות ובטוחות חשוב להקפיד על שימוש בחומרי מילוי בדרגת האיכות הגבוהה ביותר, שמאושרים גם על ידי הגורמים הרלוונטיים כמו מנהל התרופות האמריקאי או הרשויות האירופאיות ומלווים במחקרים מדעיים על בטיחות השימוש.

החיסרון של שימוש בחומרים אלה הוא שהם מתכלים, לכן הם מצריכים תחזוקה קבועה, מה שגורם לעלות גבוהה יחסית. מצד שני, הסיליקון עלול לגרום לסיבוכים עם השנים ופעמים רבות גם מבצעים ניתוח להוצאת הסיליקון בשלב מאוחר יותר, כך שמהבחינה הזו שימוש בחומרים נספגים דווקא עשוי להוות יתרון. יתרון נוסף לשימוש בחומצות היאלורניות הוא האפשרות להזריק חומר שיפרק את החומצות ויחזיר את המצב לקדמותו כאשר התוצאות לא מוצאות חן בעיני המטופל.

מהלך טיפול עיבוי שפתיים באמצעות חומצה היאלורונית 

תהליך עיבוי ועיצוב השפתיים באמצעות חומצות היאלורניות נעשה על ידי הזרקה של חומרי מילוי באמצעות מחטים עדינות או קנולות הזרקה שמקטינות את הסיכוי להיווצרות שטפי דם. התהליך אורך דקות ספורות בלבד, ומתבצע ללא צורך בהרדמה מקומית.

המלצות מטופלות שעברו ניתוחי שפתיים ע"י ד"ר עומר וולף

שיר קוללי:

"הראשון שפגשתי לייעוץ וזה הספיק לי להחליט שאצלו אני רוצה להגשים את החלום. רופא אלוף עם תוצאות מדויקות והכי טבעיות שיש ויחס כל כך חם ומעודד שיש. פשוט כיף גדול! הכי שמחה שהגעתי אליו, ללא ספק הגשים לי את החלום בעשייה מושלמת! "
 

למעבר לכל ההמלצות לחצו כאן

יסמין אדרי:

"דר עומר וולף פשוט אלוף ! תודה רבה על הכל ! איזה שירות איזה יחס והתוצאה ? פשוט מדהימה אני עשיתי את הבחירה הכי טובה שיש !!!! תודה גם לצוות המדהים שעובד איתך"
נגן וידאו

התאוששות, החלמה ותוצאות

את התוצאות נראה מיד בתום הטיפול, ובדרך כלל תידרשו להגיע לביקורת לאחר שבועיים. במשך השבועיים האלה החומצה ההיאלורונית נספגת בעור והרקמה מתרגלת ונטמעת. בפגישת הביקורת יעשה הרופא תיקונים ולמעשה ישלים את התהליך.

האם יש תופעות לוואי?

תופעות הלוואי בדרך כלל מינוריות ועשויות לכלול כאב זמני באזור ההזרקה, נפיחות בשפתיים, שטף דם, אדמומיות וזיהום. חלק מחומרי המילוי עלולים לגרום לאלרגיה, וחשוב לבצע בדיקות רגישות לפני הטיפול.

האם עלולים להיווצר סיבוכים?

מדובר בהליך פשוט ובטוח, כך שסיבוכים נחשבים נדירים מאוד. סיבוכים אפשריים הם שטפי דם נרחבים, הופעת גושים, הרפס וזיהום.

האם התוצאות נשארות לכל החיים?

בדומה לטיפולים פלסטיים נוספים כמו ניתוח אף, גם במקרה הזה התוצאות לא נשארות לכל החיים. תוצאות הטיפול נשמרות בהתאם לסוג החומר שהוזרק ולתזוזה של הרקמות בפניו של המטופל, וכאשר מדובר בחומצה היאלורונית התוצאות נשמרות בדרך כלל לשנה, אך זה משתנה ממקרה למקרה.

אז איך מתחילים?

אם מראה השפתיים שלכם לא מספק אתכם ואתם מעוניינים להקנות להם עיצוב מחודש הגעתם למקום הנכון. פנו עוד היום אל ד"ר וולף ותאמו פגישת ייעוץ לעיבוי שפתיים.

ד"ר וולף יתאים לכם את הטיפול המתאים עבורכם ויעצב לכם שפתיים מושלמות שיתנו לכם הרגשה טובה יותר.

מילוי שפתיים וטיפולי אסתטיקה בפנים

כדי לבצע טיפולי אסתטיקה בפנים, ד"ר וולף רותם ניסיון וידע אנטומי רב, אותו הוא רכש במהלך ביצוע ניתוחים רפואיים משחזרים רבים לאורך שנות הקריירה שלו. בין מגוון השירותים שתוכלו לקבל במרפאה של דוקטור וולף, תוכלו למצוא : טיפולי הגדלת שפתיים, מילוי קמטים, עיבוי שפתיים במגוון שיטות שונות המשמשות עבור מילוי שפתיים או הגדלת שפתיים – הזרקת בוטוקס בשפתיים ועוד טכניקות של עיצוב שפתיים בשימוש חומרי מילוי.

בקליניקה של ד"ר וולף תוכלו לקבל גם טיפולי מתיחות פניםתיקון עפעפיים, ועוד מגוון רחב של טיפולי אסתטיקה רפואית.

דוקטור וולף

כדי להעניק לך את הטיפול הטוב ביותר, בשימוש החומרים והציוד הטכני המתקדם ביותר שקיים בעולם הרפואה האסתטית, דוקטור וולף מקפיד לשלב את השיטות המתקדמות ביותר הקיימות בעולם הטיפולים האסתטיים. כיום יש לא מעט שיטות לעידון מראה הפנים והענקת מראה צעיר לעור הפנים, כמו גם מטפלים רבים שרוכשים ניסיון בתחום ומציעים טיפולי אסטתיקה רפואית לפנים.

חשוב שתדעי – כירורגיה אסתטית של הפנים, דורשת ידע מקצועי רחב בתחום האנטומיה, והמון ניסיון מעשי בביצוע הליכים מורכבים אלו, שכן מדובר באזור מורכב בעל כלי דם רבים ועצבים עדינים. ביצוע ניתוח פלסטי בפנים אצל כירורג פלסטי לא מנוסה מספיק, עלול לגרום לסיבוכים מיותרים ולהמון עגמת נפש.

פני לייעוץ אצל כירורג פלסטי מומחה

כדי לוודא שאכן תקבלי טיפול איכותי, ברמה מקצועית ובסטנדרטים גבוהים ובלתי מתפשרים, עליך לבחור ברופא כירורג פלסטי מומחה שמחזיק בקבלות שיעידו על הניסיון שיש לו בביצוע הליכים דומים. הבחירה בכירורג פלסטי מומחה ובעל ניסיון, תבטיח הליך שנעשה בצורה המיטבית כפי המקובל בעולם הרפואי, מבלי ליטול סיכונים מיותרים שעלולים להביא לתוצאה סופית שאינה לשביעות רצונך המלא.

ד"ר וולף ישמח לפגוש אותך לייעוץ ראשוני בקליניקה, כדי לענות על כל השאלות ולהסביר לך את מגוון האפשרויות שעומדות בפניך.

אשמח לקבל פרטים נוספים

כן, אשמח לקבוע