ניתוח פלסטי מילוי קמטים או מתיחת פנים עם חוטים, רפואה אסתטית ברמת גן
ניתוח פלסטי מילוי קמטים או מתיחת פנים עם חוטים, רפואה אסתטית ברמת גן

הרמת עפעפיים נפולות - כל מה שרצית לדעת

ניתוח הרמת עפעפיים משמש לתיקון עפעפיים נפולות, על ידי הסרת עודפי עור מהעפעפיים. ניתוח עפעפיים מתבצעת כאשר העור המכסה את העפעף נעשה רפוי ומדולדל עם הגיל, בשל הזדקנות העור ואבדן האלסטיות שלו, בנוסף להידלדלות והחלשות של שרירי העפעף המשווים לעיניים מראה מבוגר.

הבעיתיות בעפעפיים נפולים

מראה העפעפיים המדולדלים עשוי להציק ולגרום להפרעה אסתטית בשל המראה ה"עייף". אולם מעבר לכך, מדובר במצב שהינו במקרים מסוימים מגיע לכדי הפרעה תפקודית, שכן לעתים העפעפיים רפויים עד כדי מעין "שקיות" המפריעות לפתיחה תקינה של העין, וגורמים לאי נוחות והפרעה בשדה ראיה, תוך פגיעה ממשית בחיי היומיום.

איך מתבצע ביצוע ניתוח לתיקון עפעפיים נפולים?

ניתוח לתיקון עפעפיים מבוצע לרוב בהרדמה מקומית תחת טשטוש ומשכו כשעה וחצי. במקרים מסוימים ובהתאם לשיקולים הניתוחיים תידרש הרדמה כללית. למעשה מדובר בניתוח המבוצע בדומה למתיחת פנים (ראה – מתיחה ועיצוב הפנים), אולם להבדיל כאן מתבצעת רק מתיחה של העור, ללא מעורבות של השרירים התת-עוריים, ובנוסף הניתוח ממוקד לעפעף (עליון או תחתון) בלבד. הצלקת הניתוחית לרוב מוסתרת בקפל הטבעי של העפעף.

המלצות מטופלות שעברו ניתוחי פנים ע"י ד"ר עומר וולף

שוש:

"היגעתי לדר' עומר וולף לעבור ניתוח עפעפיים אחר שהייתי אצל כמה רופאים איך שניכנסתי לחדר. כל כך דיבר יפה הסביר לי הכל האנרגיות החיוביות שהיו לו חדרו אליי עברתי את הניתוח בהצלחה רבה ממליצה בחום רופא מדהים מדהים מדהים."

למעבר לכל ההמלצות לחצו כאן

אושרת אמזלג:

"כשאישה רוצה לעשות שינוי כלשהו בגופה ההחלטה מלווה בהמון פחדים חששות התרגשות גדולה וחוסר בטחון..אני מאחלת לה לפגוש אותך!! אתה הרופא הראשון איתו נפגשתי להתייעצות ולא הלכתי לאחר..וכשהגיע יום הניתוח קיבלת אותי כאילו אני היחידה והמיוחדת השרת ביטחון הסרת הצידה את כל החששות ונתת לי להתמקד רק בתוצאה לכל השאר אתה דאגת! אז תודה ענקית שהיית חלק גדול משינוי שייחלתי לו מהיותי ילדה תודה על עבודה נהדרת ותודה שאתה כזה מקסים עם ידי זהב!!! ממליצה בחום ואהבה ללא היסוס !! שתצליח בכל מה שתעשה אני בטוח לא אשכח אותך לעולם!! לסקרנים-עשיתי ניתוח אף"

תיקון עפעפיים תחתונים

בתיקון עפעפיים תחתונים מתאפשרת הסרה של מצבורי השומן המתבלטים כנגד העור ויוצרים "שקיות" אשר מדגישות את ה"עיגולים השחורים" בעין. בניתוח ניתן לשפר משמעותית את המראה של אזור זה על ידי סילוק השומן העודף שנדחק כנגד העור. לאחר הניתוח תיתכן נפיחות ואדמומיות מקומיות סביב העיניים, שצפויות להיספג תוך מספר ימים. בסופו של דבר המראה העייף צפוי להתחלף במראה רענן וטבעי.

מתיחה והרמת עפעפיים לפני ואחרי

פנו לתיאום פגישת ייעוץ

במידה ושקלת ביצוע ניתוח לתיקון עפעפיים אנו ממליצים כי תגיע/י לפגישת ייעוץ ראשונית עם ד"ר וולף, אשר יבדוק האם התיקון הניתוחי עשוי לעזור לך. ייתכן שתידרש/י להשלים מספר בדיקות טרם הניתוח על מנת לוודא את התאמתך לניתוח. אנו כאן בכדי לענות לך על כלל השאלות.

כירורגיה אסתטית – הרמת עפעפיים

דוקטור וולף מתמחה במגוון טיפולי אסתטיקה רפואית באזור הפנים, לכך הוא רותם את ניסיונו ואת הידע האנטומי הרב שרכש בעת ביצוע ניתוחים רפואיים משחזרים לאורך שנות פעילותו בתחום. בין מגוון הטיפולים האסתטיים שתוכלו לקבל בקליניקה של ד"ר וולף, תמצאו : ניתוח מתיחת פנים, הזרקת שומן עצמי, מילוי קמטים בפנים באמצעות מגוון שיטות, זריקות בוטוקס, ניתוח הרמת עפעפיים, ועוד..

לשם ביצוע מדויק של כל הליך כירורגי וכל טיפול אסתטיקה רפואית המתבצע בקליניקה, ד"ר וולף מקפיד לשלב שיטות מתקדמות ושימוש במכשירים חדישים, כפי המקובל בעולם הטיפולים האסתטיים.

שיטות טיפול להרמת עפעפיים

התחום של אסתטיקה רפואית מציע מגוון רב של שיטות טיפול לביצוע הרמת עפעפיים ועידון מראה הפנים. כמו כן, יש המון מטפלים שרוכשים ניסיון בביצוע טיפולים אלו ומציעים שירות לכל דורש. התחום של כירורגיה אסתטית באזור הפנים דורש ניסיון מעשי והתמקצעות באזור אנטומי מורכב, אזור שמכיל כלי דם רבים והמון עצבים עדינים. שימו לב – ביצוע הליך של ניתוח הרמת עפעפיים אצל כירורג פלסטי לא מנוסה מספיק, עלול לגרום סיבוכים מיותרים שכדאי מאוד להימנע מהם ומההשלכות שנלוות לכך.

פנו לקבל ייעוץ ראשוני

על מנת להבטיח שאתם אכן מקבלים את הטיפול הטוב ביותר, שמתאים למבנה הפנים שלכם ויספק לכם את התוצאה הסופית הטובה ביותר, כפי המקובל בעולם הרפואי, עליכם לבחור רופא כירורג פלסטי מומחה ובעל ניסיון רב בביצוע ניתוחים פלסטיים מסוג זה. כדי להימנע מסיכונים מיותרים ומעגמת נפש שעלולה להיווצר מקבלת תוצאה סופית לא מוצלחת, דוקטור עומר וולף ישמח לקבל אתכם לפגישת ייעוץ ראשונית, בה תוכלו לקבל מענה לכל השאלות ולהבין באופן מפורט את שלבי התהליך ואת מגוון האפשרויות שיתאימו לביצוע הרמת עפעפיים באופן מוצלח – ללא פשרות וסיכונים.

אשמח לקבל פרטים נוספים

כן, אשמח לקבוע