TOP

העלמת צלקות בפנים

רקמת צלקת הינה רקמת ריפוי עודפת של העור. יש מטופלים בעלי נטייה חוזרת ליצירת צלקות מוגזמות (היפרטרופיות או קלואידיות), במקרים אלו ביצוע טיפול בצלקות מחייב הליך מקצועי ומדויק אצל כירורג מומחה שיודע לבצע את ההליך מבלי לעורר נטייה חוזרת להצטלקות עודפת מעצם הטיפול. צלקות בולטות מהוות מטרד אסתטי ופיזי כאחד, אם יש לכם צלקת שמטרידה אתכם חשוב שתדעו שקיימות מגוון שיטות עבור העלמת צלקות בפנים, שיטות המספקות טיפול בצלקות באופן שיעזור לכם להעלים את הצלקת באופן מוחלט.

ד"ר וולף – מומחה טיפול בצלקות

השיטות הלא ניתוחיות הקיימות כיום הינן מגוונות וכוללות: טיפול מקומי בזריקות לתוך הצלקת, חבישה מקומית עם יריעות לוחצות (יריעות סיליקון), טיפול בלייזר, חנקן נוזלי ועוד. במקרים מסוימים של צלקות כואבות, או המפריעות מבחינה פיזית, כגון לאחר טראומה/כוויות, יש צורך בניתוח "שחרור" הצלקת (המבוצע לרוב בשיטת ה-Z-plasty).

במקרים מסוימים של צלקות כואבות, או צלקות שמפריעות מבחינה פיזית, כגון לאחר טראומה או כוויות, אופן הביצוע של טיפול בצלקות אלו מצריך ניתוח המאפשר "שחרור" של הצלקת (ניתוח פלסטי המבוצע לרוב בשיטת ה-Z-plasty). הטיפול בצלקות בולטות תלוי בגודל הצלקת, המיקום שלה, עובייה וגורמים נוספים התלויים במטופל עצמו.

פנו לקבלת ייעוץ מקצועי בקליניקה

במקרים של צלקות על פני שטחי גוף נרחבים יש צורך פעמים רבות בסדרת ניתוחים פלסטיים עד להגעה לתוצאה הרצויה של העלמת צלקות לגמרי. בפגישת הייעוץ הראשונית ד"ר וולף יבדוק אותך על מנת להחליט איזה טיפול עדיף עבורך. אנו עומדים לרשותך לצורך מענה על כלל השאלות בנושא.

המלצות מטופלים שעברו ניתוחי פנים ע"י ד"ר עומר וולף
תמרה:
"ד"ר עומר וולף היקר, תודה מקרב לב על טיפולך המסור, היחס המיוחד והקניית התקווה, השלווה והביטחון שהענקת לי נכנסתי לתהליך עם חששות אשר התפיידו ברגע שפגשתי אותך; בזכות הדאגה, הכנות, ההתעניינות והיחס האישי והאנושי. הצוות היקר שלך קיבל אותי בברכה, בחיוך והמון אהבה. הודות ותודות לעבודה המפוארת שהענקת לי אני מרגישה טוב ושבעת רצון מהטיפול. אני מסתכלת במראה ואני מאושרת. ההתמדה ורצונך הטוב שינו את חיי לטובה ואני הייתי בוחרת בך שוב ושוב ושוב… נדיר למצוא רופא שלוקח את עבודתו בצורה כל כך מקצועית וישרה. ההחלמה הייתה בדיוק כפי שהבטחת וחזרתי לשגרה שלי. תודה על התוצאה המדהימה! מעריכה מכל הלב, תמרה"
 
למעבר לכל ההמלצות לחצו כאן

אתי אוריאל:

"היי עומר התחשק לי לכתוב לך תודה מכל הלב הגעתי אליך לא דרך המלצה.. שיטוט קל ברשת הוביל אותי לאתר שלך הרגשתי מיד שזה מקום טוב הטבע חנן אותי ביופי וחיכיתי הרבה זמן להשקיע בו.. וכשהגיע הזמן הייתי אצל כל מיני אצלך זה מרגיש מדויק אחראי מקצועי והתוצאות במידה! לא מוגזם.. יפה משדרג בעדינות אך מורגש תודה על הסבלנות וההסברים שמחה שמצאתיך על ד״ר עומר וולף."

העלמת צלקות בפנים – טיפולי אסתטיקה רפואית

ד"ר וולף מבצע מגוון טיפולי אסתטיקה רפואית בקליניקה ברמת החייל תל אביב, בניהם : מתיחות פנים, הזרקת שומן, מילוי קמטים, הזרקת בוטוקס, ניתוח להסרת צלקות בפנים, ועוד.. לשם ביצוע איכותי ובלתי מתפשר של כל ההליכים הרפואיים בקליניקה, דוקטור וולף רותם את ניסיונו הרב ואת הידע האנטומי שרכש דרך ביצוע ניתוחים רפואיים משחזרים לאורך שנות פעילותו בתחום.

על מנת להגיע לתוצאות הטובות והמדויקות ביותר, ד"ר וולף מקפיד להשתמש בטכניקות מתקדמות ובמכשירים חדישים, כפי המקובל בעולם הרפואי בכלל ובתחום של אסתטיקה רפואית בפרט.

טיפול בצלקות בפנים

התחום של אסתטיקה רפואית מציע מגוון רחב של שיטות טיפול מתקדמות, ולא מעט מטפלים רוכשים ניסיון בתחום ומציעים את השירות לכל דורש. על מנת לבצע ניתוח להסרת צלקות בפנים, או כל טיפול לעידון מראה הפנים ויצירת מראה עור צעיר, נדרש ידע רחב והתמקצעות באזור אנטומי מורכב.

כירורגיה אסתטית באזור הפנים מצריכה עבודה באזור שמכיל כלי דם רבים ועצבים עדינים מאוד, דבר שעלול לגרום סיבוכים מיותרים כאשר ההליך נעשה על ידי כירורג פלסטי לא מספיק מנוסה. על מנת לקבל טיפול בצלקות בפנים בצורה הטובה ביותר – פנו לקבלת השירות רק אצל רופא כירורג פלסטי מומחה, עם ניסיון מעשי בביצוע ניתוחים פלסטיים וטיפולים מסוג זה.

פנו לתיאום פגישת ייעוץ ראשונית

כדי לוודא שאתם מקבלים את הטיפול המקצועי הטוב ביותר, ללא לקיחת סיכונים מיותרים שעדיף להימנע מהם, עליכם לפנות לרופא כירורג פלסטי בעל קבלות והוכחות בביצוע טיפולים דומים בעבר באופן מוצלח. דוקטור עומר וולף ישמח לפגוש אתכם בקליניקה ברמת החייל תל אביב, כדי לענות על כל השאלות שיש לכם בנושא, ולספק לכם הסבר מקצועי מפורט על כל שלבי התהליך ומגוון הטיפולים שיכולים להתאים למצב הספציפי שלכם.

אשמח לקבל פרטים נוספים

כן, אשמח לקבוע