ניתוח שאיבת שומן, ניתוח מתיחת בטן ועוד ניתוחים פלסטיים
ניתוח שאיבת שומן, ניתוח מתיחת בטן ועוד ניתוחים פלסטיים

מתיחת ירכיים - כל מה שרצית לדעת

ניתוח מתיחת ירכיים (thigh lift) מטרתו הסרת עודפי עור ושומן מאזור הירכיים, אזורים "מועדים לפורענות" אשר לפעמים נשארים  בהם עודפי עור ומצבורי שומן לאחר הרזיה משמעותית, לאחר הריונות מרובים וכד'. הניתוח נועד לתת מענה להפרעה אסתטית הממוקמת באזור הירכיים, כאשר לעתים יש לשלב במהלך הניתוח טכניקה של שאיבת שומן ממוקדת מהירכיים (ראה/י – שאיבת שומן), להסרת מצבורי שומן "עיקשים". בנוסף להפרעה האסתטית, עודפי העור והחיכוך שנוצר באזור, עשויים לגרום לדלקות וזיהומי עור חוזרים.

אופן ביצוע הניתוח

הניתוח עשוי להתבצע בהרדמה כללית או מקומית, וסוג הניתוח נבחר באופן ספציפי לאחר בדיקה ראשונית של ד"ר וולף ועל פי צרכי המטופל/ת ומאפייניו/ה האישיים. לאחר הניתוח ניתן לרוב להשתחרר הביתה תוך מספר שעות. משך ההחלמה הצפוי הוא של מספר שבועות, עד ליכולת לשוב לפעילות גופנית מלאה. אחרי הניתוח צפוי להתקבל מראה של ירכיים חטובות וללא עודפי עור בולטים לעין.

את/ה מוזמן/ת לפגישת ייעוץ ראשונית עם ד"ר וולף על מנת לבחון את כלל האפשרויות העומדות בפניך, ולקבל מענה לכלל השאלות בנושא. מעוניינים בפרטים נוספים לגבי ניתוח מתיחת ירכיים? אני מזמין אותך לפגישת ייעוץ ראשונית  בה נבחן יחד את כלל האפשרויות העומדות בפניך, ותוכל/י לקבל מענה לכלל שאלותיך.

מתיחת ירכיים – עיצוב הגוף

אחד המקומות ה"בעייתיים" שנוטים לאבד את מתיחתם הטבעית לגוף, זה ללא ספק אזור הירכיים. ניתוח מתיחת ירכיים יאפשר לכם מראה גוף חטוב ומעוצב, בין אם מדובר במצב שנוצר מתהליך הזדקנות ובין אם כתוצאה מירידה במשקל או כל גורם אחר שהביא למראה ירכיים לא מספק עבורכם.

ד"ר וולף מציע מגוון רחב של טיפולי אסתטיקה רפואית, בניהם תוכלו למצוא : ניתוחי שאיבת שומן, מתיחת ירכיים או מתיחת זרועות, טיפולי מתיחת בטן, ועוד ניתוחים פלסטיים וטיפולי אסתטיקה רפואית מתקדמים.

דוקטור עומר וולף

דוקטור עומר וולף מתמחה בביצוע מדויק של ניתוח מתיחת ירכיים / זרועות, בזכות ידע וניסיון רב שצבר במהלך שנות פעילותו בתחום וביצוע ניתוחים פלסטיים רבים המתמקדים ברפואה אסתטית משחזרת.

את התהליך נתחיל באפיון ובדיקה של מצב הירכיים הקיים, ולאחר הסבר מפורט על מגוון האפשרויות והטיפולים שעומדים לרשותכם – ד"ר וולף יתאים לכם טיפול אישי, שפעמים רבות משלב כמה סוגי טיפולים שונים בהליך אחד, שיביא לתוצאה מושלמת לפי המטרות שהוגדרו מראש על ידי כל מטופל או מטופלת.

אשמח לקבל פרטים נוספים

כן, אשמח לקבוע