ניתוח שאיבת שומן, ניתוח מתיחת בטן ועוד ניתוחים פלסטיים
ניתוח שאיבת שומן, ניתוח מתיחת בטן ועוד ניתוחים פלסטיים

מתיחת זרועות מדולדלות

ניתוח מתיחת זרועות מטרתו הסרת עודפי שומן ועור מאזור הזרועות, בהם לעתים נותרים מצבורי שומן ועודפי עור משמעותיים אחרי ירידה ניכרת במשקל, או עם הגיל, על רקע התרופפות העור ואובדן האלסטיות שלו. רבים סובלים מעור "מדולדל" באזור הזרועות, אשר מהווה לעתים הפרעה אסתטית משמעותית בחיי היומיום, עד הימנעות מלבישת בגדים מסוימים, כגון גופיות, חולצות קצרות או בגד-ים.

במקרים מסוימים מתבצעת בזמן הניתוח שאיבת שומן ממוקדת (ראה/י – שאיבת שומן) של מצבורי שומן "עיקשים", ומוסרים עודפי העור, כך שבסופו של דבר מתקבל מראה של זרועות חטובות ואסתטיות.

את מידת ההשפעה הרבה של המראה החיצוני על מצב הרוח שלנו והרגשתנו בחברה אנחנו בוודאי כבר מכירים. משקל עודף הוא אחד הגורמים המובילים לחרדות חברתיות וחוסר ביטחון עצמי כבר עשרות שנים, אבל הוא לא הגורם היחיד. מה קורה כאשר אנחנו מפחיתים משקל רב על ידי הרזייה ומגיעים למשקל היעד עליו חלמנו? האם הכל ורוד? מסתבר שלא כל כך.

זרועות רפויות ומדולדלות: איך זה קורה?

הסיבה העיקרית להצטברות עור עודף סביב הזרועות היא הרזייה. זה לא קורה בכל המקרים.
אם אדם מנהל תהליך הרזייה איטי שמלווה באימון אירובי פלוס אימוני כוח על בסיס גבוה וקבוע, תופעת העור העודף פוחתת משמעותית ולפעמים כמעט ולא מורגשת. אבל אם תהליך ההרזיה לא כולל שגרת ספורט אינטנסיבית ותכופה אז מה שקורה הוא שהעור שפעם הכיל רקמות שומן פשוט מתרוקן ומדלדל על פני הגוף. זה הסיפור המרכזי של עור עודף בזרועות. מקרה אחר של זרועות מדולדלות יכול להיווצר כתוצאה מגנטיקה כזאת. ישנם מקרים אמנם לא נפוצים במיוחד של אנשים עם נטייה לעור מדולדל בלי קשר למשקלם. גורם
נוסף הוא הזדקנות. השרירים נהיים רפויים יותר, האלסטיות בעור משתבשת וכתוצאה מאלו נוצרת התופעה של הדלדול בזרועות.

מהו ניתוח למתיחת זרועות?

ניתוח מתיחת זרועות הוא פעולה כירורגית המתבצעת בעולם הפלסטיקה כבר מספר עשורים ומטרתה למעשה להסיר את העור המדולדל ולהותיר יד דקה ומחוטבת. המטופל והרופא בוחרים יחד איזה חתך הוא המתאים ביותר עבור אותו אדם ואותו מקרה ובניתוח הרופא מסיר את עודפי העור באותה הדרך שנבחרה מבעוד מועד.

הכנה לניתוח

תהליך ההכנה לניתוח זרועות קורה במספר שלבים. דבר ראשון, יש לקבוע פגישת ייעוץ עם הרופא. כדאי לבדוק היטב את ההמלצות שיש על הרופא ואת מידת שביעות הרצון של מטופליו בעבר. לאחר שמצאת את הרופא שנראה לך מספיק מנוסה ומקצועי, את ניגשת אליו. בפגישת הייעוץ תיבדק מידת ההתאמה לניתוח. הרופא ידע לאבחן האם אכן מדובר בעור עודף שהוא מרוקן או שאולי רק חשבת כך אבל בעצם הגורם לעור המדולדל הוא אחר (למשל: רקמות שומן
עשירות, מה שניתן להסיר בתהליך של ירידה במשקל לצד ספורט או באמצעות ניתוח שאיבת שומן מהזרוע). אם אכן מדובר בעור רפוי והאלסטיות שלו לא מאפשרת התכווצות משמעותית באמצעים אחרים כמו פעילות גופנית, בהחלט אפשר להתקדם.

אמנם זהו ניתוח שגור אבל עדיין מדובר בפרוצדורה כירורגית. אי לכך, הרופא ייקח ממך מדדים כמו דם, משקל ולעתים מדדים נוספים בהתאם לנסיבות הפרטניות של כל מועמד ומועמדת. בשלב הבא אנחנו כבר מתחילים להיערך לקראת הניתוח. במידה ואתה מעשן, תתבקש לחדול למספר השבועות שלפני ואחרי הניתוח. חלק מהנוטלים תרופות באופן קבוע יתבקשו לחדול גם משגרה זו לזמן שלפני ואחרי הניתוח, הרופא כבר יסביר את כל הפרטים בהתאם למצבכם האינדיווידואלי. מכאן, ההיערכות שנשארת היא בעיקר היערכות פסיכולוגית: ציפייה והתרגשות.

מתי ניתן לצפות לתוצאות?

תהליך ההחלמה אחרי ניתוח מתיחת זרועות מקביל להחלמה של הצלקת מהניתוח. הגוף בדרך כלל מסיים את תהליך ההחלמה בתוך כמה חודשים ועד  לכחצי שנה. הצלקת תדהה, תתכווץ ותשנה את צבעה בדומה לפצע שמגליד והיד תהיה אותה היד רק ללא עודפי העור המיותרים, דקה יותר וחטובה.

צלקות והחלמה

החתך בניתוח מתיחת זרועות מתבצע בחלק הפנימי העליון של הזרוע – תמיד בפנימי כדי לטשטש את נראות הצלקת. אורך הצלקת תלוי בכמות העור המדולדל הקיימת וכמובן בבחירה של המטופל או המטופלת לגבי אופי הניתוח וגודל החתך. מנתח מקצועי ומיומן ידע להתאים את סוג החתך בהתאם למבנה היד. לא תמיד החתך יהיה ישר והרבה פעמים הוא יתבצע בצורה אחרת (כמו למשל האות האנגלית Z) שמטרתה להגן על תכולת העור, כלי דם, עצבים וכי"ב, ולטשטש את הצלקת.

ההחלמה מניתוח מתיחת זרועות היא מהירה. משתחררים הביתה בדרך כלל מיד לאחר הניתוח לאחר שחובשים את האזור בתחבושת אלסטית שמטרתה להדק את העור ולנטרל את הנפיחות. הימים הראשונים בדרך כלל מלווים במנוחה ונטילת משככי כאבים במידת הצורך. סביר להניח שתתבקשו להמתין עם המקלחת עד לאחר שאפשר יהיה להוריד את התחבושת (לא הרבה זמן) ומזכירים שוב שבשבועות שלאחר הניתוח מאד מומלץ לא לעשן. פעולת העישון יכולה לעכב את ההחלמה וגם לפגוע בה. בדרך כלל בתוך שבוע כבר אפשר לחזור לעבוד ולהתעמל ואפילו מומלץ לבצע תרגילי ספורט מותאמים שיתרמו לחיטוב הזרוע באופן אופטימלי.

סיבוכים אפשריים

ניתוח מתיחת זרועות כשלעצמו לא כרוך בסיכונים מיוחדים אבל מאחר והוא מתבצע תחת הרדמה כללית כדאי להכיר את הסיכונים הכרוכים בהרדמה, אלו קורים בפועל לעיתים נדירות אך כדאי שתכירו אותם בכל מקרה. לעיתים ישנה תגובה אלרגית לחומר ההרדמה שלעיתים נדירות מובילה לקרישי דם או דימומים.

החתך יכול ליצור הצטברות נוזלים מתחת לעור ולעיתים יכולה להיווצר פגיעה בתחושה בזרוע. סיכון אחר הוא שהצלקת לא תגליד באופן שקיווינו אלא בצורה פחות יפה ולעיתים היא יכולה להזדהם או לגרד. הדברים הללו הם כמובן ברי טיפול ובמקרים יוצאי דופן אפשר גם לבצע ניתוח תיקון.

שילובים עם ניתוחים אחרים

השילוב הנפוץ ביותר של הצרת זרועות הוא בשילוב עם ניתוח שאיבת שומן.  זה יתאים למי שהרפיון בעור אצלו נובע לא מעור מדולדל אם כי מעור העשיר ברקמות שומן. במקרה כזה בעצם מקפלים לתוך הניתוח שני פרוצדורות משלימות באחת. ראשית, שואבים את השומן שגורם להרחבה של העור ומיד לאחר מכן מהדקים את העור המרוקן כדי להימנע מהתופעה של העור המדולדל המגיע לאחר ריקון השומן.

זהו שילוב פופולרי והגיוני מאד שהרי בלי ההידוק של העור המטופל נשאר אמנם עם זרוע מרוקנת משומן אבל עדיין עם עור מדולדל. שילוב נוסף יכול להיות עם ניתוחי חזה למיניהם. דוגמא טובה לכך תהיה מטופלת שסיימה תהליך הרזיה דרמטי. היא סובלת מעור מדולדל ועודף בכל הגוף ורוצה להיפטר ממנו בכמה מקומות.

כך הרופא יוכל להתאים לה שילוב של למשל הרמת חזה או עיצוב חזה ביחד עם מתיחת זרועות. כך החתכים בשני המקומות ייבחרו בחכמה ובהתאמה ואולי אפילו יצליח הרופא להביא לרמת טשטוש טובה יותר של הסימנים מאשר אם הייתה מנותחת המטופלת בשני ניתוחים שונים.

מדיבורים למעשים

עיצוב זרועות רפויות הוא דבר שהרבה אנשים חולמים עליו ולא מעזים אבל המאה ה 21 מביאה איתה הפשטה של הדברים. אם אתם מרגישים שהדבר ישפר את מידת שביעות הרצון שלכם מהגוף שלכם ויקל עליכם להתנהל בעולם, כדאי להגיע לפגישת ייעוץ ולבדוק את מידת ההתאמה, לשמוע על הדברים בהרחבה ולראות איפה זה פוגש אתכם. ד"ר עומר וולף הוא רופא מנוסה הידוע בסבלנותו ובגישתו הנעימה והתומכת. הוא ישמח לקחת אתכם יד ביד צעד-צעד לעבר מציאות חדשה ומשודרגת של מערכת היחסים שלכם עם המראה החיצוני שלכם.

חשוב לקבוע פגישת ייעוץ

ניתוח מתיחת זרועות עשוי להתבצע בהרדמה כללית או מקומית, וסוג הניתוח נבחר באופן ספציפי לאחר בדיקה ראשונית של ד"ר וולף ועל פי צרכיי המטופל/ת ומאפייניו/ה האישיים. לאחר ניתוח מתיחת זרועות ניתן לרוב להשתחרר הביתה תוך מספר שעות. משך ההחלמה הצפוי הוא קצר יחסית (כשבועיים).

במידה ויש לך שאלות נוספות לגבי ניתוח מתיחת זרועות, את/ה מוזמן/ת לפגישת ייעוץ ראשונית עם ד"ר וולף על מנת לבחון את כלל האפשרויות העומדות בפניך, ולקבל מענה לכלל שאלותיך.

המלצות מטופלים שעברו ניתוח לעיצוב הגוף ע"י ד"ר עומר וולף

קרין בר זוסמן:

"אני מאודדד רוצה לפרגן !!! אני אמנם רק חודש אחרי, אבל אני פשוט מרוצה כבר עכשיו ברמה שלא חשבתי אפילו בחלומות, אפילו לא ברגעים שעמדתי מול המראה וניסיתי למתוח להכניס ולדמיין איך הבטן תראה אחרי ניתוח במיוחד אחרי שהובחנתי בהפרדות שירירים קשה, בקע טבורי, עודפי עור ועודפי שומן. הייתי לחוצה ! פחדתי וחקרתי במשך 5 שנים אחרונות (דמיינתי כבר 10) . אבל לא הרגשתי שלמה לא עם עצמי ולא מצאתי את המנתח הנכון שאוכל לבטוח בו… עד שהגעתי ל ד"ר עומר וולף מההמלצות רבות. כל החששות והפחדים נעלמו ותאמינו או לא באותו יום סגרתי. כל התהליך עבר כמו חלום ההרדמה הייתה קסומה אפילו עם שיר לפי בחרתי, בחיוך ורוגע באנרגיות חיוביות. ההחלמה הייתה חמישים אחוז יותר קלה ממה שציפיתי והיום חודש אחרי אפשר לראות תוצאה מדהימה!!! אז לכל מי שחוששת קחי נשימה עמוקה ותצטרפי למשפחת המרוצות של דוקטור וולף. ותודה לכם קבוצה יקרה על כל העצות וההמלצות קארין❤️ עכשיו אני יכולה להגיד סוף סוף שאני מחכה לקיץ "

 

למעבר לכל ההמלצות לחצו כאן

צביקה וודה:

"ד"ר וולף הוא רופא בחסד עליון. הנתחתי חפני כ3 שבועות חזה, שאיבת שומן גדולה והרמת ישבן עם שומן עצמי. מעבר לזה שהתוצאה מושלמת ומעל ומעבר לכל מה שחלמתי הרופא הזה פשוט אומן, וגם בנאדם מדהים. הוא קשוב מאוד, מדבר בגובה העיניים, סבלני וניכר שאכפת לו מכל פרט ופרט אצל המטופלת. אני ממליצה לכל מי שמעוניין בניתוח פלסטי גדול ללכת אליו כי אין ידיים טובות מאלו. "

ניתוח זרועות – עיצוב הגוף

כל גבר ואישה רוצים גוף חטוב ומעוצב, במיוחד באזורי הגוף שנוטים לצנוח ולהעיד על סימני הזדקנות – לדוגמה אזור הזרועות. יש מגוון רחב של ניתוחים פלסטיים וטיפולי אסתטיקה רפואית המאפשרים פתרון יעיל לתיקון הזרועות והענקת מראה צעיר, בקליניקה של ד"ר וולף תוכלו לקבל את השירותים הללו ברמה המקצועית ובסטנדרטים הגבוהים ביותר שיש.

בין מגוון הטיפולים שדוקטור וולף מבצע, תוכלו למצוא : שאיבות שומן והצרת היקפים, מתיחת בטן, מתיחת ירכיים או מתיחת זרועות, הסרת עודפי עור לאחר ירידה במשקל, ועוד מגוון ניתוחים פלסטיים וטיפולי אסתטיקה רפואית.

דוקטור עומר וולף

הדרך הטובה ביותר להגיע לתוצאות מדויקות שעונות לדרישות המטופל, היא אבחון מקדים ובחירת הטיפול המתאים ביותר למצב הקיים. דוקטור עומר וולף מתמחה בביצוע ניתוחים פלסטיים כגון מתיחת זרועות / ירכיים, כאשר כל מטופל מקבל טיפול מותאם אישית שעונה לצורך הקיים ופעמים רבות הטיפול יכול לכלול כמה פעולות שונות שדרך שילובם יחד תתקבל התוצאה המושלמת ביותר.

פנו לתיאום פגישת ייעוץ עם ד"ר וולף כדי להבין מהם האפשרויות שעומדות בפניכם ומהם שלבי התהליך על מנת להגיע לתוצאת מתיחת זרועות מדויקת, לפי הרצון והדרישה שלכם ובהתאמה מושלמת לגוף שלכם.

אשמח לקבל פרטים נוספים

כן, אשמח לקבוע