מתיחת זרועות

ניתוח מתיחת זרועות מטרתו הסרת עודפי שומן ועור מאזור הזרועות, בהם לעתים נותרים מצבורי שומן ועודפי עור משמעותיים אחרי ירידה ניכרת במשקל, או עם הגיל, על רקע התרופפות העור ואובדן האלסטיות שלו. רבים סובלים מעור "מדולדל" באזור הזרועות, אשר מהווה לעתים הפרעה אסתטית משמעותית בחיי היומיום, עד הימנעות מלבישת בגדים מסוימים, כגון גופיות, חולצות קצרות או בגד-ים.

במקרים מסוימים מתבצעת בזמן הניתוח שאיבת שומן ממוקדת (ראהשאיבת שומן) של מצבורי שומן "עיקשים", ומוסרים עודפי העור, כך שבסופו של דבר מתקבל מראה של זרועות חטובות ואסתטיות.

חשוב לקבוע פגישת ייעוץ

ניתוח מתיחת זרועות עשוי להתבצע בהרדמה כללית או מקומית, וסוג הניתוח נבחר באופן ספציפי לאחר בדיקה ראשונית של ד"ר וולף ועל פי צרכיי המטופל/ת ומאפייניו/ה האישיים. לאחר ניתוח מתיחת זרועות ניתן לרוב להשתחרר הביתה תוך מספר שעות. משך ההחלמה הצפוי הוא קצר יחסית (כשבועיים).

במידה ויש לך שאלות נוספות לגבי ניתוח מתיחת זרועות, את/ה מוזמן/ת לפגישת ייעוץ ראשונית עם ד"ר וולף על מנת לבחון את כלל האפשרויות העומדות בפניך, ולקבל מענה לכלל שאלותיך.

צילומי לפני/אחרי של ניתוחים עשויים להכיל תכנים גרפיים.

ניתוח זרועות – עיצוב הגוף

כל גבר ואישה רוצים גוף חטוב ומעוצב, במיוחד באזורי הגוף שנוטים לצנוח ולהעיד על סימני הזדקנות – לדוגמה אזור הזרועות. יש מגוון רחב של ניתוחים פלסטיים וטיפולי אסתטיקה רפואית המאפשרים פתרון יעיל לתיקון הזרועות והענקת מראה צעיר, בקליניקה של ד"ר וולף תוכלו לקבל את השירותים הללו ברמה המקצועית ובסטנדרטים הגבוהים ביותר שיש.

בין מגוון הטיפולים שדוקטור וולף מבצע, תוכלו למצוא : שאיבות שומן והצרת היקפים, מתיחת בטן, מתיחת ירכיים או מתיחת זרועות, הסרת עודפי עור לאחר ירידה במשקל, ועוד מגוון ניתוחים פלסטיים וטיפולי אסתטיקה רפואית.

דוקטור עומר וולף

הדרך הטובה ביותר להגיע לתוצאות מדויקות שעונות לדרישות המטופל, היא אבחון מקדים ובחירת הטיפול המתאים ביותר למצב הקיים. דוקטור עומר וולף מתמחה בביצוע ניתוחים פלסטיים כגון מתיחת זרועות / ירכיים, כאשר כל מטופל מקבל טיפול מותאם אישית שעונה לצורך הקיים ופעמים רבות הטיפול יכול לכלול כמה פעולות שונות שדרך שילובם יחד תתקבל התוצאה המושלמת ביותר.

פנו לתיאום פגישת ייעוץ עם ד"ר וולף כדי להבין מהם האפשרויות שעומדות בפניכם ומהם שלבי התהליך על מנת להגיע לתוצאת מתיחת זרועות מדויקת, לפי הרצון והדרישה שלכם ובהתאמה מושלמת לגוף שלכם.