הסרת עודפי עור לאחר ירידה במשקל

לאחר ירידה ניכרת במשקל, ובמיוחד לאחר דיאטה או לידות מרובות, נותרים לעתים אזורים בגוף ובהם רקמת העור מתרופפת ומותירה מראה "נפול". אזורים אופייניים למצבורי עור עודפים הם אזור הבטן, הירכיים והזרועות, והם מהווים פעמים רבות מטרד משמעותי, שכן באופן אירוני, על אף ירידת המשקל הניכרת וההישג העצום בהגעה למשקל היעד, קיימת פתאום הפרעה אסתטית חדשה והמטרידה לא פחות, הגורמת להימנעות מלבוש בגדים הדוקים או בגד ים, ומשרה מראה מבוגר ועייף.

אופן ביצוע הניתוח

במקרים אלו ניתן לבצע הסרה ניתוחית של עודפי העור, פעולה המתבצעת תחת הרדמה כללית, ומסייעת בקבלת מראה חטוב וצעיר על ידי הידוק העור הנותר על פני הרקמה, ואשר בשילוב עם ירידת המשקל, מביאה לתוצאות אסתטיות מצוינות. במקרים מסוימים ניתן לשלב את הפעולה עם ניתוחים נלווים כגון מתיחת בטן או זרועות, בהתאם למאפייני ורצונות המטופל/ת.

ד"ר וולף הינו בעל ניסיון רב בהסרת עודפי עור לאחר ירידת משקל, וישמח לייעץ לך עוד בנושא בפגישת היכרות ראשונית במרפאה.

צילומי לפני/אחרי של ניתוחים עשויים להכיל תכנים גרפיים.

הסרת עודפי עור – עיצוב הגוף

בקליניקה של דוקטור עומר וולף תוכלו לקבל מגוון רחב של טיפולי אסתטיקה רפואית, כגון : ניתוח שאיבת שומן, מתיחת זרועות / ירכיים, ניתוח הסרת עודפי עור לאחר ירידה במשקל, מתיחת בטן, ועוד טיפולי אסתטיקה רפואית מתקדמים.

בקליניקה של ד"ר וולף כל מטופל מקבל טיפול בהתאמה אישית, לפי אבחון ואפיון מקדים של המצב הקיים ושיטת הטיפול שהכי תתאים לקבלת התוצאה הרצויה. הניסיון והידע האנטומי הרב של ד"ר וולף, מאפשרים קבלת תוצאות מדויקות גם כאשר מדובר במצבים מורכבים.

דוקטור עומר וולף

פעמים רבות התוצאה הטובה ביותר של טיפול הסרת עודפי עור תתקבל בזכות אבחון מקדים ושילוב כמה שיטות טיפול שונות בהליך רפואי אחד. כדי להתאים שיטת טיפול מתקדמת שתביא לתוצאה הרצויה לשביעות רצון המטופל או מטופלת, ד"ר וולף מקפיד להיות קשוב לרצונות המטופלים ובהתאם למצב הקיים בגוף תבחר שיטת טיפול מתאימה שתביא לתוצאה הטובה ביותר.

על מנת להבין את מגוון הטיפולים שיכולים להתאים למצבכם, פנו לתיאום פגישת ייעוץ עם ד"ר וולף בקליניקה. בפגישה תוכלו לקבל הסבר מפורט על תהליך הטיפול, וכמובן גם מענה לכל שאלה שיש לכם בנושא.