הצמדת אוזניים בולטות

ניתוח להצמדת אוזניים בולטות

רבים סובלים מבעיה אסתטית של אוזניים בולטות ביחס למבנה הפנים וקו השיער. מדובר במבנה אנטומי מיוחד הקיים מלידה, ואשר למרות היותו נפוץ מאד, עשוי להיות מטרד מציק במיוחד עבור המטופל. יש הרואים בו פגם של ממש במראה, ומבזבזים זמן יקר בניסיונות להסתיר את מבנה האוזניים הבולט על ידי תסרוקות ספציפיות ומגבילות.

תיקון הצמדת אוזניים בולטות מתבצע תחת הרדמה מקומית או כללית והוא נמשך כשעתיים. במהלך ניתוח הצמדת אוזניים בולטות תתבצע הצמדה של האוזניים הבולטות לאזור מוסתר לעין מאחורי האפרכסות. במקרים מסוימים תידרש הסרת עודפי סחוס ועור. המטרה הנה להקנות לאוזניים מראה אסתטי וטבעי ולהימנע מתיקון מוגזם המשווה לאוזניים מראה "מנותח".

צריכים המלצות ומידע ?

אם גם את/ה סובל/ת מבעיה זו וכל השנים חלמת על מראה אוזניים מעודן יותר, נשמח לפגוש אותך לייעוץ ראשוני במרפאה על מנת להסביר לך יותר לעומק על הפיתרון האפשרי וכל מה שכרוך בהליך של ניתוח הצמדת אוזניים בולטות. חשוב לציין כי ניתוח פלסטי מסוג זה מתאים גם מגילאי הילדות, שכן האוזניים מגיעות לגודלן הבוגר כבר בגילאי בית הספר הצעירים. בנוסף חשוב לציין כי יתכנו מקרים של אסימטריה במבנה האוזן, או של בלט אוזן שאינו מסיבה אנטומית- ועל כן לפני הניתוח יתכן ותידרשו להשלים בדיקות נוספות.

ד"ר וולף הינו בעל ניסיון רב בתיקון הצמדת אוזניים בולטות וישמח לענות לכם על כלל השאלות בנושא.