ד"ר עומר וולף – מנתח פלסטי מומחה

ד"ר וולף הוא מומחה לכירורגיה פלסטית אסתטית ומשחזרת – באמתחתו מארג כישורים ייחודי המאפשר לו להבין את רצון המטופל והתאמת ההליך הכירורגי לצרכיו הפיזיולוגיים, הנפשיים והאסתטיים. ד"ר וולף מבצע מגוון ניתוחים פלסטיים כמו ניתוחי חזה (כולל שחזור שד לאחר כריתה), הסרת עודפי עור, טיפול בצלקות, ניתוחי ראש ופנים מורכבים, הרמת פנים ושאיבת שומן במספר שיטות ועוד. בנוסף, ד"ר וולף אחראי על פיתוח ושותף להקמת Skin Tag Lab – שירות רפואה ממוקד מטופל לאבחון וטיפול בנגעים עוריים בפרקטיקה שלו, ד"ר וולף דוגל בהתאמה מקסימלית של כל הליך לצרכי המטופל תוך שקיפות מלאה, מקצועיות ואחריות ולאור ניסיונו רב השנים בעולם הכירורגיה האסתטית.

רפואה אסתטית בהתאמה אישית

ה"אני מאמין" של ד"ר וולף הוא קודם כל התאמה פרטנית ומוקפדת של ההליכים האסתטיים לציפיות, הצרכים והרצונות של כל מטופל. ד"ר וולף מאמין שלכל המטופלים שמגיעים אליו יש מספר אפשרויות שיעניקו להם את התוצאה האסתטית הרצויה. תפקידו של הכירורג הפלסטי הוא להציע את כל מגוון האפשרויות הקיימות ולחוות את דעתו המקצועית לגבי כל אחת מהן –אמון, שקיפות ומעקב צמוד ואישי בכל שלב ושלב בתהליך חיוניים להגעה לתוצאות הטובות ביותר.

התמחות

במהלך תקופת השתלמותו בארה"ב, ד"ר וולף התמחה בשחזור מורכב לאחר הסרה של גידולים ממאירים מן הצוואר והראש. בנוסף, התמחותו כללה שחזור מיקרו-כירורגי מורכב ושחזורי שד, בטן תחתונה וגפיים. התמחויות אלו מאפשרות לד"ר וולף פרספקטיבה ייחודית בתחום האסתטיקה הפלסטית והיכולת לשלב טכניקות כירורגיות מתקדמות לביצוע ניתוחים בעלי תוצאות מדויקות מאוד.

השכלה והכשרה

• בוגר הפקולטה לרפואה על שם סאקלר, אוניברסיטת תל אביב
• התמחות בכירורגיה פלסטית, המרכז הרפואי שמיר (אסף הרופא)
• תת התמחות בכירורגיה משחזרת מיקרווסקולרית מ- MD Anderson בטקסס, ארה"ב

הבחירה בכירורגיה פלסטית

"במסגרת השירות כרופא קרבי נחשפתי לפצועי לחימה עם נכויות פיזיות אבל, גם לא פחות מכך פגיעות נפשיות בעקבות השינוי באסתטיקה הגופנית. התקופה הזו בחיי הובילה אותי לעסוק דווקא בכירורגיה פלסטית משחזרת עם פרספקטיבה אסתטית ופונקציונאלית" (ד"ר עומר וולף).
עבור ד"ר וולף בכירורגיה הפלסטית היא מלאכתו, אומנותו ושליחותו – הוא בחר להתמחות בכירורגיה משקמת, להמשיך ללמוד כל הזמן דרך השתלמויות בתחומו, השתתפות בכנסים וועידות מקצועיות וחברות באיגודים המקצועיים המובילים בעולם בתחום הרפואה הפלסטית.דר' עומר וולף הסמכות

האיגוד הישראלי לכירורגיה פלסטית ואסתטיתדוקטור וולף ב MEDICO

חבר איגוד הפלסטיקה הבינלאומי

ד"ר עומר וולף הסמכות